CUI 38934215

WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L.

WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L. este o firmă din Sector 3, București, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 3312 - Repararea și întreținerea mașinilor. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 120.2 mii lei (+41.7% față de 2024), o pierdere netă de 2.9 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

38934215

Nr. înregistrare

J2018002809408

EUID

ROONRC.J2018002809408

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 3

Adresă

STR SOLD. PETRE M. TINĂ, NR.6, BL.L31, SC.2, ET.5, AP.88

Data înregistrării

27-02-2018

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 27.02.2018

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune
mandat administratori expirat

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 1083 - Prelucrarea ceaiului şi cafelei

  • 3320 - Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale

  • 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat

  • 4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun

  • 4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule

  • 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri

  • 5210 - Depozitări

  • 9510 - Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații

  • 9522 - Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină

  • 9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+41.7%

120 157

Rezultat net

+78.7%

−2 901

Capitaluri proprii

−5.1%

53 660

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 120 157 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 2 901 lei.

Este WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3312 - Repararea și întreținerea mașinilor.

Când a fost înființată WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 februarie 2018.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește WORKSHOP COFFEE MACHINE S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit