CUI 38973583
PROFOLIO IND S.R.L.
PROFOLIO IND S.R.L. este o firmă din Mun. Fălticeni, județul SUCEAVA, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 326.7 mii lei (+10.3% față de 2024), un profit net de 16.6 mii lei și 3 angajați.
CUI
38973583
Nr. înregistrare
J33/355/2018
EUID
ROONRC.J33/355/2018
Formă juridică
SRL
Județ
SUCEAVA
Localitate
Mun. Fălticeni
Adresă
STR. REPUBLICII, BL.45, SC.C, ET.1, AP.6
Cod CAEN principal
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
Data înregistrării
06-03-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.03.2018
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
OLARIU CĂTĂLIN
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
-
3311 - Repararea articolelor fabricate din metal
-
3320 - Instalarea maşinilor şi echipamentelor industriale
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4789 - Comerţ cu amănuntul prin standuri, chioşcuri şi pieţe al altor produse
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
6190 - Alte activităţi de telecomunicaţii
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
7739 - Activităţi de închirierea şi leasing cu alte maşini, echipamente şi bunuri tangibile n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
135 395
|
93 752
|
111 107
|
4 138
|
422
|
| Active circulante |
131 663
|
173 965
|
187 425
|
63 961
|
15 089
|
| Stocuri |
86 929
|
50 390
|
34 497
|
2 581
|
11 379
|
| Creanțe |
8 444
|
96 336
|
15 084
|
8 596
|
730
|
| Casa și conturi la bănci |
36 290
|
27 239
|
137 844
|
52 784
|
2 980
|
| Cheltuieli în avans |
12 492
|
12 492
|
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
156 179
|
173 419
|
211 340
|
30 027
|
13 279
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
123 371
|
106 790
|
87 192
|
38 072
|
2 232
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
326 705
|
296 165
|
234 292
|
104 158
|
8 883
|
| Venituri totale |
352 433
|
297 438
|
234 293
|
104 658
|
8 883
|
| Cheltuieli totale |
331 237
|
274 876
|
177 441
|
88 145
|
6 584
|
| Rezultat brut |
+21 196
|
+22 562
|
+56 852
|
+16 513
|
+2 299
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+16 581
|
+19 598
|
+49 120
|
+13 844
|
+2 032
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
1
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către PROFOLIO IND S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PROFOLIO IND S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.