CUI 38974848
TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L.
TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Orş. Voluntari, județul Ilfov, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2020 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 634.8 mii lei (−7.1% față de 2024), un profit net de 129 mii lei și 6 angajați.
Date de identificare
CUI
38974848
Nr. înregistrare
J2018000990238
EUID
ROONRC.J2018000990238
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Voluntari
Adresă
STR. DRUMUL BISERICII, NR.50A-10
Data înregistrării
06-03-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.03.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-2020
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
634 765
Rezultat net
+128 960
Capitaluri proprii
129 200
Număr mediu de salariați
6
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active circulante |
267 571
|
327 720
|
820 496
|
1 019 886
|
567 881
|
572 229
|
262 005
|
122 140
|
| Creanțe |
206 472
|
265 588
|
552 901
|
687 421
|
221 040
|
—
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
61 099
|
62 132
|
267 595
|
332 465
|
346 841
|
572 229
|
262 005
|
122 140
|
| Datorii |
138 371
|
228 649
|
53 427
|
56 241
|
56 699
|
82 898
|
15 850
|
3 323
|
| Capitaluri proprii |
129 200
|
99 071
|
767 069
|
963 645
|
511 182
|
489 331
|
246 155
|
118 817
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
634 765
|
683 036
|
1 168 691
|
1 198 490
|
970 914
|
994 564
|
272 710
|
201 984
|
| Venituri totale |
634 765
|
683 036
|
1 168 691
|
1 198 490
|
970 914
|
994 564
|
272 710
|
201 984
|
| Cheltuieli totale |
481 823
|
543 733
|
390 415
|
224 967
|
450 548
|
499 337
|
142 645
|
78 031
|
| Rezultat brut |
+152 942
|
+139 303
|
+778 276
|
+973 523
|
+520 366
|
+495 227
|
+130 065
|
+123 953
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+128 960
|
+98 307
|
+766 823
|
+962 977
|
+510 851
|
+485 281
|
+127 338
|
+118 617
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
7
|
7
|
6
|
11
|
13
|
4
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 634 765 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 128 960 lei.
-
Este TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2020.
-
Ce cod CAEN principal are TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 6 martie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TOP AGER SOLID CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.