CUI 38975037
PARATU LIMITED
PARATU LIMITED este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2018. Firma nu este plătitoare de TVA.
Date de identificare
CUI
38975037
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
Data înregistrării
06-03-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 06.03.2018
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este PARATU LIMITED plătitoare de TVA?
-
Nu, PARATU LIMITED nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Când a fost înființată PARATU LIMITED?
-
Firma a fost înregistrată la ANAF pe 6 martie 2018.
-
Unde are sediul PARATU LIMITED?
-
Sediul firmei PARATU LIMITED (CUI 38975037) este în Sector 1, București.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Emite facturi către PARATU LIMITED în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PARATU LIMITED?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.