CUI 3905101
DAVALMAR COM SRL
DAVALMAR COM SRL este o firmă din Rădăuţi, județul Suceava, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 54.4 mii lei (+27.1% față de 2024) și un profit net de 27.9 mii lei.
Date de identificare
CUI
3905101
Nr. înregistrare
J1993000766331
EUID
ROONRC.J1993000766331
Formă juridică
SRL
Județ
Suceava
Localitate
Rădăuţi
Adresă
STR. CALEA BUCOVINEI, NR.36, BL.G 3, SC.C, ET.3, AP.14
Data înregistrării
11-05-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.05.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-10-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
54 442
Rezultat net
+27 940
Capitaluri proprii
31 692
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||||
| Active imobilizate |
48 636
|
49 549
|
43 164
|
46 744
|
39 567
|
31 508
|
28 263
|
29 176
|
30 090
|
31 003
|
31 916
|
32 924
|
33 089
|
34 006
|
34 923
|
35 840
|
| Active circulante |
38 132
|
45 843
|
30 450
|
19 039
|
40 301
|
39 255
|
31 475
|
26 408
|
20 722
|
19 149
|
17 313
|
22 746
|
26 619
|
25 200
|
28 463
|
23 604
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
19 233
|
23 244
|
20 978
|
20 929
|
18 209
|
14 781
|
15 624
|
21 087
|
26 319
|
22 953
|
28 212
|
23 357
|
| Creanțe |
17 671
|
16 206
|
17 924
|
7 803
|
3 000
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1 290
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
20 461
|
29 637
|
12 526
|
11 236
|
18 068
|
16 011
|
10 497
|
5 479
|
2 513
|
4 368
|
1 689
|
369
|
300
|
2 247
|
251
|
247
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
637
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
55 076
|
7 240
|
1 124
|
20 244
|
38 352
|
29 379
|
24 713
|
23 107
|
19 739
|
22 301
|
23 663
|
30 228
|
29 960
|
30 924
|
35 062
|
37 111
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
31 692
|
88 152
|
73 127
|
45 539
|
41 516
|
41 384
|
35 025
|
32 477
|
31 073
|
27 851
|
25 566
|
25 442
|
29 748
|
28 282
|
28 324
|
22 333
|
| Capital subscris vărsat |
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
3 000
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
54 442
|
42 850
|
56 600
|
42 340
|
376 023
|
392 717
|
320 141
|
238 574
|
205 330
|
172 913
|
182 677
|
206 964
|
233 222
|
229 792
|
222 671
|
274 814
|
| Venituri totale |
54 897
|
42 850
|
57 050
|
42 340
|
377 550
|
395 964
|
325 749
|
243 100
|
208 607
|
173 095
|
182 748
|
206 970
|
233 287
|
229 923
|
222 721
|
275 324
|
| Cheltuieli totale |
21 635
|
25 460
|
24 207
|
19 546
|
373 643
|
385 646
|
319 944
|
237 308
|
199 127
|
165 615
|
177 143
|
206 320
|
231 192
|
229 549
|
211 508
|
268 194
|
| Rezultat brut |
+33 262
|
+17 390
|
+32 843
|
+22 794
|
+3 907
|
+10 318
|
+5 805
|
+5 792
|
+9 480
|
+7 480
|
+5 605
|
+650
|
+2 095
|
+374
|
+11 213
|
+7 130
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+27 940
|
+15 025
|
+27 588
|
+21 523
|
+132
|
+6 358
|
+2 548
|
+1 404
|
+3 222
|
+2 286
|
+123
|
−5 058
|
+1 466
|
−42
|
+5 991
|
+2 525
|
| Alte date | ||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
3
|
2
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut DAVALMAR COM SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 54 442 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 27 940 lei.
-
Este DAVALMAR COM SRL plătitoare de TVA?
-
Da, DAVALMAR COM SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 octombrie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are DAVALMAR COM SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
-
Când a fost înființată DAVALMAR COM SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 aprilie 1993.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către DAVALMAR COM SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește DAVALMAR COM SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.