CUI 39069627
QUDA CODE S.R.L.
QUDA CODE S.R.L. este o firmă din Bacău, județul Bacău, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 3240 - Fabricarea jocurilor și jucăriilor. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 140.6 mii lei (−41.0% față de 2024), un profit net de 16.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
39069627
Nr. înregistrare
J04/446/2018
EUID
ROONRC.J4/446/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Bacău
Localitate
Bacău
Adresă
STR. LICURICI, NR.66
Data înregistrării
22-03-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.03.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
3240 - Fabricarea jocurilor și jucăriilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4932 - Transporturi cu taxiuri
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
140 564
Rezultat net
+16 677
Capitaluri proprii
56 296
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3240 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3240 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3240 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3240 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3240 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3240 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3240 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3240 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
5 353
|
420
|
420
|
1 527
|
3 743
|
—
|
—
|
—
|
| Active circulante |
94 338
|
102 302
|
70 555
|
72 613
|
75 349
|
74 813
|
44 055
|
3 780
|
| Stocuri |
28 701
|
30 030
|
50 685
|
50 303
|
49 997
|
39 638
|
20 713
|
3 059
|
| Creanțe |
30 131
|
36 052
|
2 004
|
20 926
|
19 792
|
16 500
|
22 244
|
240
|
| Casa și conturi la bănci |
35 506
|
36 220
|
17 866
|
1 384
|
5 560
|
18 675
|
1 098
|
481
|
| Datorii |
43 395
|
38 103
|
50 444
|
63 186
|
49 943
|
47 527
|
34 361
|
4 645
|
| Capitaluri proprii |
56 296
|
64 619
|
20 531
|
10 954
|
29 149
|
27 286
|
9 694
|
−865
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
140 564
|
238 348
|
129 387
|
3 273
|
17 831
|
28 254
|
25 601
|
7 879
|
| Venituri totale |
140 984
|
238 312
|
129 173
|
2 876
|
44 625
|
37 879
|
25 283
|
9 905
|
| Cheltuieli totale |
116 960
|
171 601
|
107 518
|
21 022
|
42 227
|
19 443
|
13 904
|
10 734
|
| Rezultat brut |
+24 024
|
+66 711
|
+21 655
|
−18 146
|
+2 398
|
+18 436
|
+11 379
|
−829
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+16 677
|
+64 328
|
+20 291
|
−18 194
|
+1 863
|
+17 592
|
+10 559
|
−1 065
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut QUDA CODE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 140 564 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 16 677 lei.
-
Este QUDA CODE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, QUDA CODE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are QUDA CODE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3240 - Fabricarea jocurilor și jucăriilor.
-
Când a fost înființată QUDA CODE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 martie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către QUDA CODE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește QUDA CODE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.