CUI 39098754
PETRALF SOLUTION S.R.L.
PETRALF SOLUTION S.R.L. este o firmă din Loc. Viilor, județul Mureș, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 11 mii lei (+3 044.0% față de 2024), un profit net de 8.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
39098754
Nr. înregistrare
J2018000472266
EUID
ROONRC.J2018000472266
Formă juridică
SRL
Județ
Mureș
Localitate
Loc. Viilor
Adresă
NR.155
Data înregistrării
28-03-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 28.03.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metaliceCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1812 - Alte activități de tipărire n.c.a.
-
2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7120 - Activităţi de testări şi analize tehnice
-
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
-
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
-
9621 - Activități de coafură și frizerie
-
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
11 004
Rezultat net
+8 194
Capitaluri proprii
9 715
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2511 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active circulante |
11 094
|
1 526
|
1 495
|
1 720
|
1 420
|
1 493
|
1 137
|
1 137
|
| Casa și conturi la bănci |
11 094
|
1 526
|
1 495
|
1 720
|
1 420
|
1 493
|
1 137
|
1 137
|
| Datorii |
1 379
|
5
|
7
|
273
|
13
|
321
|
198
|
30
|
| Capitaluri proprii |
9 715
|
1 521
|
1 488
|
1 447
|
1 407
|
1 172
|
939
|
1 107
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
11 004
|
350
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
973
|
| Venituri totale |
11 004
|
350
|
300
|
300
|
500
|
500
|
0
|
1 000
|
| Cheltuieli totale |
1 431
|
312
|
252
|
252
|
252
|
252
|
168
|
63
|
| Rezultat brut |
+9 573
|
+38
|
+48
|
+48
|
+248
|
+248
|
−168
|
+937
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+8 194
|
+33
|
+41
|
+40
|
+235
|
+233
|
−168
|
+907
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut PETRALF SOLUTION S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 11 004 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 8 194 lei.
-
Este PETRALF SOLUTION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, PETRALF SOLUTION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are PETRALF SOLUTION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice.
-
Când a fost înființată PETRALF SOLUTION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 28 martie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către PETRALF SOLUTION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește PETRALF SOLUTION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.