CUI 39130243
VFG S.R.L.
VFG S.R.L. este o firmă din Loc. Mamaia-Sat Orş. Năvodari, județul Constanța, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate. Firma este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 458.8 mii lei (−2.9% față de 2024), un profit net de 92.6 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
39130243
Nr. înregistrare
J2018000823132
EUID
ROONRC.J2018000823132
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Loc. Mamaia-Sat Orş. Năvodari
Adresă
STR. M20, NR.37, VILA DALIA, ET.1, AP.7
Data înregistrării
02-04-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 02.04.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-02-2020
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitateCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4323 - Lucrări de izolații
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4342 - Alte lucrări speciale de construcţii pentru clădiri
-
4350 - Lucrări speciale de construcţii pentru proiecte de geniu civil
-
4391 - Activități de zidărie
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
-
4726 - Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun
-
4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
-
4779 - Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
-
5224 - Manipulări
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane
-
8122 - Activități specializate de curățenie
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
8551 - Învățământ în domeniul sportiv și recreațional
-
9311 - Activităţi ale bazelor sportive
-
9313 - Activități ale centrelor de fitness
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
458 765
Rezultat net
+92 563
Capitaluri proprii
97 603
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7311 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4711 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
79 611
|
97 101
|
42 181
|
29 547
|
32 483
|
5 996
|
1 400
|
| Active circulante |
87 060
|
148 248
|
259 156
|
279 029
|
301 364
|
194 424
|
60 455
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
40 545
|
| Creanțe |
79 487
|
25 107
|
258 667
|
19 852
|
19 860
|
24 036
|
1 020
|
| Casa și conturi la bănci |
7 573
|
123 141
|
489
|
259 177
|
281 504
|
170 388
|
18 890
|
| Datorii |
69 068
|
126 761
|
43 082
|
81 615
|
134 593
|
40 082
|
27 078
|
| Capitaluri proprii |
97 603
|
118 588
|
258 255
|
226 961
|
199 254
|
160 338
|
34 777
|
| Capital subscris vărsat |
5 000
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
458 765
|
472 390
|
647 363
|
294 296
|
228 264
|
330 462
|
231 052
|
| Venituri totale |
470 868
|
478 963
|
648 955
|
294 296
|
229 779
|
331 625
|
231 054
|
| Cheltuieli totale |
368 470
|
350 753
|
385 080
|
264 224
|
188 703
|
190 492
|
194 167
|
| Rezultat brut |
+102 398
|
+128 210
|
+263 875
|
+30 072
|
+41 076
|
+141 133
|
+36 887
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+92 563
|
+118 348
|
+258 015
|
+27 707
|
+38 916
|
+137 818
|
+34 577
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
5
|
4
|
4
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut VFG S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 458 765 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 92 563 lei.
-
Este VFG S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, VFG S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 februarie 2020.
-
Ce cod CAEN principal are VFG S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate.
-
Când a fost înființată VFG S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 2 aprilie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către VFG S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VFG S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.