CUI 39249148
WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L.
WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L. este o firmă din Robeşti, județul Buzău, înființată în 2020. Activitatea principală: CAEN 7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 97.9 mii lei (+1.2% față de 2024), un profit net de 15.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
39249148
Nr. înregistrare
J10/1005/2020
EUID
ROONRC.J10/1005/2020
Formă juridică
SRL
Județ
Buzău
Localitate
Robeşti
Adresă
ROBEŞTI, NR.111 BIS
Data înregistrării
26-04-2018
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 16.11.2020
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umaneCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
-
7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
-
8211 - Activităţi combinate de secretariat
-
8219 - Activităţi de fotocopiere, de pregătire a documentelor şi alte activităţi specializate de secretariat
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
97 885
Rezultat net
+15 348
Capitaluri proprii
111 342
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
2 850
|
43 886
|
43 886
|
61 886
|
61 886
|
2 850
|
—
|
—
|
| Active circulante |
110 675
|
159 130
|
145 736
|
72 011
|
57 622
|
97 060
|
88 759
|
48 551
|
| Creanțe |
25 150
|
25 070
|
27 742
|
1 623
|
1 622
|
311
|
203
|
21
|
| Casa și conturi la bănci |
85 525
|
134 060
|
117 994
|
70 388
|
56 000
|
96 749
|
88 556
|
48 530
|
| Datorii |
2 183
|
4 022
|
4 081
|
526
|
798
|
2 204
|
427
|
419
|
| Capitaluri proprii |
111 342
|
198 994
|
185 541
|
133 371
|
118 710
|
97 706
|
88 332
|
48 132
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
97 885
|
96 714
|
131 780
|
65 096
|
59 002
|
50 743
|
56 785
|
55 932
|
| Venituri totale |
126 107
|
96 714
|
132 018
|
65 096
|
59 762
|
52 678
|
57 045
|
55 938
|
| Cheltuieli totale |
109 498
|
64 286
|
78 528
|
21 482
|
24 626
|
18 724
|
15 134
|
6 328
|
| Rezultat brut |
+16 609
|
+32 428
|
+53 490
|
+43 614
|
+35 136
|
+33 954
|
+41 911
|
+49 610
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+15 348
|
+31 453
|
+52 170
|
+41 661
|
+33 343
|
+32 374
|
+40 200
|
+47 932
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 97 885 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 15 348 lei.
-
Este WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7820 - Activități ale agențiilor de plasare temporară a forței de muncă și furnizarea altor resurse umane.
-
Când a fost înființată WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 noiembrie 2020.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește WEBSCAPE SOLUTIONS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.