CUI 39285191
ANTON EVENT S.R.L.
ANTON EVENT S.R.L. este o firmă din Orş. Jimbolia, județul TIMIŞ, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 5611 - Restaurante. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 374.5 mii lei (+35.9% față de 2024), un profit net de 19.3 mii lei și 1 angajat.
CUI
39285191
Nr. înregistrare
J2018001493350
EUID
ROONRC.J2018001493350
Formă juridică
SRL
Județ
TIMIŞ
Localitate
Orş. Jimbolia
Adresă
STR. MĂRĂŞEŞTI, NR.56A, SPATIU COMERCIAL 1
Cod CAEN principal
5611 - Restaurante
Data înregistrării
04-05-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.05.2018
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ANTON ASTRID
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5610 - Restaurante
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
8230 - Activităţi de organizare a expoziţiilor, târgurilor şi congreselor
-
9329 - Alte activităţi recreative şi distractive n.c.a.
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
134 230
|
138 933
|
149 009
|
154 694
|
170 057
|
174 615
|
149 235
|
284
|
| Active circulante |
54 459
|
80 548
|
30 854
|
31 365
|
22 134
|
14 201
|
27 537
|
51 021
|
| Stocuri |
1 159
|
0
|
0
|
63
|
0
|
7 389
|
3 233
|
0
|
| Creanțe |
1 202
|
35 382
|
26 294
|
10 482
|
1 440
|
3 283
|
3 283
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
52 098
|
45 166
|
4 560
|
20 820
|
20 694
|
3 529
|
21 021
|
51 021
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
1 135
|
1 135
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
23 603
|
22 526
|
28 719
|
5 358
|
103 669
|
100 193
|
68 693
|
3 326
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
165 086
|
196 955
|
152 279
|
181 836
|
88 522
|
88 623
|
108 079
|
47 979
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
374 536
|
275 606
|
283 654
|
297 934
|
77 154
|
48 397
|
298 400
|
125 388
|
| Venituri totale |
375 502
|
275 803
|
283 800
|
298 737
|
77 205
|
48 397
|
298 400
|
125 388
|
| Cheltuieli totale |
352 423
|
222 947
|
310 783
|
197 810
|
75 791
|
67 417
|
235 316
|
73 826
|
| Rezultat brut |
+23 079
|
+52 856
|
−26 983
|
+100 927
|
+1 414
|
−19 020
|
+63 084
|
+51 562
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+19 259
|
+44 676
|
−29 558
|
+93 315
|
−101
|
−19 456
|
+60 100
|
+47 779
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
0
|
1
|
1
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către ANTON EVENT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ANTON EVENT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.