CUI 39326330

SMARTROUTE CONCEPT S.R.L.

SMARTROUTE CONCEPT S.R.L. este o firmă din Sector 5, București, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 181 mii lei (+111.1% față de 2024), un profit net de 102.1 mii lei și 1 angajat.

Activă

Date de identificare

CUI

39326330

Nr. înregistrare

J2018006442405

EUID

ROONRC.J2018006442405

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 5

Adresă

STR ŞERBOTA, NR.9, CAMERA 1, BL.V21, SC.1, ET.1, AP.4

Data înregistrării

10-05-2018

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 10.05.2018

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.3 (2025)

  • 6811 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii

  • 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate

  • 7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management

  • 7111 - Activităţi de arhitectură

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+111.1%

181 000

Rezultat net

+538.6%

+102 101

Capitaluri proprii

+519.1%

102 701

Număr mediu de salariați

0.0%

1

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut SMARTROUTE CONCEPT S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 181 000 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 102 101 lei.

Este SMARTROUTE CONCEPT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, SMARTROUTE CONCEPT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are SMARTROUTE CONCEPT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea.

Când a fost înființată SMARTROUTE CONCEPT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 mai 2018.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către SMARTROUTE CONCEPT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește SMARTROUTE CONCEPT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit