CUI 39367380
FOR ACTIVITY S.R.L.
FOR ACTIVITY S.R.L. este o firmă din Sibiu, județul Sibiu, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 8.3 mii lei.
Date de identificare
CUI
39367380
Nr. înregistrare
J32/711/2018
EUID
ROONRC.J32/711/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Sibiu
Localitate
Sibiu
Adresă
STR. SEMAFORULUI, NR.16, AP.359
Data înregistrării
18-05-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 17.05.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4941 - Transporturi rutiere de mărfuriSursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−8 307
Capitaluri proprii
−39 688
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4941 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
9 287
|
28 051
|
46 766
|
71 721
|
96 676
|
18 773
|
| Active circulante |
26 907
|
26 252
|
142 927
|
177 962
|
246 870
|
228 052
|
196 536
|
79 072
|
| Creanțe |
26 425
|
25 250
|
123 437
|
173 472
|
181 839
|
211 519
|
189 447
|
78 839
|
| Casa și conturi la bănci |
482
|
1 002
|
19 490
|
4 490
|
65 031
|
16 533
|
7 089
|
233
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
1 743
|
370
|
3 516
|
2 439
|
9 135
|
—
|
| Datorii |
66 595
|
57 633
|
39 375
|
83 515
|
52 108
|
172 389
|
154 856
|
18 831
|
| Capitaluri proprii |
−39 688
|
−31 381
|
114 582
|
122 868
|
245 044
|
129 823
|
147 491
|
79 014
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
5 466
|
192 290
|
265 347
|
386 776
|
445 535
|
353 333
|
150 537
|
| Venituri totale |
0
|
6 311
|
198 658
|
267 138
|
388 610
|
453 779
|
360 276
|
150 552
|
| Cheltuieli totale |
8 307
|
152 266
|
205 019
|
387 235
|
223 403
|
466 987
|
288 201
|
70 232
|
| Rezultat brut |
−8 307
|
−145 955
|
−6 361
|
−120 097
|
+165 207
|
−13 208
|
+72 075
|
+80 320
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−8 307
|
−145 963
|
−8 286
|
−122 176
|
+161 851
|
−17 668
|
+68 477
|
+78 814
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
2
|
2
|
3
|
4
|
3
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este FOR ACTIVITY S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, FOR ACTIVITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FOR ACTIVITY S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4941 - Transporturi rutiere de mărfuri.
-
Când a fost înființată FOR ACTIVITY S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 mai 2018.
-
Unde are sediul FOR ACTIVITY S.R.L.?
-
Sediul firmei FOR ACTIVITY S.R.L. (CUI 39367380) este în STR. SEMAFORULUI, NR.16, AP.359, Sibiu, județul Sibiu.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FOR ACTIVITY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FOR ACTIVITY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.