CUI 39369187
THE JACK CODING S.R.L.
THE JACK CODING S.R.L. este o firmă din Târgu Jiu, județul Gorj, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2023. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 93.2 mii lei (−74.1% față de 2024) și o pierdere netă de 72.1 mii lei.
Date de identificare
CUI
39369187
Nr. înregistrare
J18/1163/2018
EUID
ROONRC.J18/1163/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Gorj
Localitate
Târgu Jiu
Adresă
STR. NICOLAE BĂLCESCU, BL.3, SC.1, AP.15
Data înregistrării
18-05-2018
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 14.12.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-11-2023
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5210 - Depozitări
-
5920 - Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
-
9001 - Activităţi de interpretare artistică (spectacole)
-
9002 - Activităţi suport pentru interpretarea artistică (spectacole)
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
93 222
Rezultat net
−72 112
Capitaluri proprii
80 675
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
140 052
|
168 703
|
119 863
|
62 792
|
85 625
|
126 721
|
173 904
|
—
|
| Active circulante |
10 495
|
25 518
|
82 949
|
42 883
|
56 355
|
25 747
|
200 715
|
206
|
| Stocuri |
—
|
111
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
1 640
|
1 302
|
38 781
|
21 063
|
15 918
|
18 350
|
200 350
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
8 855
|
24 105
|
44 168
|
21 820
|
40 437
|
7 397
|
365
|
206
|
| Cheltuieli în avans |
1 827
|
—
|
—
|
20
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
71 699
|
22 514
|
70 632
|
2 263
|
138 360
|
90 792
|
207 108
|
1 000
|
| Venituri în avans |
—
|
18 921
|
41 754
|
91 711
|
87 424
|
128 520
|
177 904
|
—
|
| Capitaluri proprii |
80 675
|
152 786
|
90 426
|
11 721
|
−83 804
|
−66 844
|
−10 393
|
−794
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
93 222
|
359 774
|
429 091
|
235 587
|
39 658
|
—
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
182 276
|
382 635
|
453 032
|
300 403
|
155 632
|
79 742
|
22 096
|
0
|
| Cheltuieli totale |
254 669
|
232 111
|
360 196
|
201 256
|
172 196
|
136 193
|
31 695
|
994
|
| Rezultat brut |
−72 393
|
+150 524
|
+92 836
|
+99 147
|
−16 564
|
−56 451
|
−9 599
|
−994
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−72 112
|
+141 165
|
+78 705
|
+95 525
|
−16 960
|
−56 451
|
−9 599
|
−994
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
1
|
2
|
4
|
4
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut THE JACK CODING S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 93 222 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 72 112 lei.
-
Este THE JACK CODING S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, THE JACK CODING S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 noiembrie 2023.
-
Ce cod CAEN principal are THE JACK CODING S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată THE JACK CODING S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 17 decembrie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către THE JACK CODING S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește THE JACK CODING S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.