CUI 39469445
BELSOFTWARE S.R.L.-D.
BELSOFTWARE S.R.L.-D. este o firmă de tip SRL din Bălteni, județul Vaslui, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o pierdere netă de 3.8 mii lei.
Date de identificare
CUI
39469445
Nr. înregistrare
J37/433/2018
EUID
ROONRC.J37/433/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Vaslui
Localitate
Bălteni
Adresă
BĂLTENI, NR.313
Data înregistrării
11-06-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 11.06.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6312 - Activităţi ale portalurilor web
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
−3 790
Capitaluri proprii
−9 358
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
345
|
| Active circulante |
2 183
|
2 520
|
5 043
|
5
|
19
|
−16
|
31 797
|
27 341
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
| Creanțe |
2 027
|
2 027
|
2 024
|
—
|
—
|
—
|
13 599
|
11 283
|
| Casa și conturi la bănci |
156
|
493
|
3 019
|
5
|
19
|
−16
|
18 198
|
16 058
|
| Cheltuieli în avans |
167
|
70
|
218
|
87
|
—
|
—
|
—
|
217
|
| Datorii |
11 708
|
8 158
|
8 123
|
6 535
|
3 210
|
1 019
|
45
|
471
|
| Capitaluri proprii |
−9 358
|
−5 568
|
−2 862
|
−6 443
|
−3 191
|
−1 035
|
31 752
|
27 432
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
2 747
|
34 862
|
9 673
|
—
|
2 973
|
34 814
|
29 011
|
| Venituri totale |
0
|
2 747
|
34 862
|
9 673
|
0
|
2 973
|
34 814
|
29 057
|
| Cheltuieli totale |
3 790
|
5 453
|
30 598
|
12 925
|
2 156
|
22 073
|
2 258
|
954
|
| Rezultat brut |
−3 790
|
−2 706
|
+4 264
|
−3 252
|
−2 156
|
−19 100
|
+32 556
|
+28 103
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−3 790
|
−2 706
|
+3 582
|
−3 252
|
−2 156
|
−19 189
|
+31 512
|
+27 232
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este BELSOFTWARE S.R.L.-D. plătitoare de TVA?
-
Nu, BELSOFTWARE S.R.L.-D. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are BELSOFTWARE S.R.L.-D.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată BELSOFTWARE S.R.L.-D.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iunie 2018.
-
Unde are sediul BELSOFTWARE S.R.L.-D.?
-
Sediul firmei BELSOFTWARE S.R.L.-D. (CUI 39469445) este în BĂLTENI, NR.313, Bălteni, județul Vaslui.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BELSOFTWARE S.R.L.-D. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BELSOFTWARE S.R.L.-D.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.