CUI 39540642
COOP SECURITY S.R.L.
COOP SECURITY S.R.L. este o firmă din Orş. Pantelimon, județul ILFOV, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 8001 - Activități de investigații și servicii private de protecție. Firma este plătitoare de TVA din 2019. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4.2 mil. lei (−4.8% față de 2024), o pierdere netă de 590.8 mii lei și 47 de angajați.
CUI
39540642
Nr. înregistrare
J23/2972/2018
EUID
ROONRC.J2018002972230
Formă juridică
SRL
Județ
ILFOV
Localitate
Orş. Pantelimon
Adresă
STR. CERNICA, NR.75-9, VILA 9. PARTER. COMPLEX "SWAN LAKE VILLAGE"
Cod CAEN principal
8001 - Activități de investigații și servicii private de protecție
Data înregistrării
26-06-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 26.06.2018
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 01-08-2019
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ICHIM DANA-DENIS
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
8010 - Activităţi de protecţie şi gardă
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8010 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
62 186
|
75 214
|
11 383
|
39 324
|
73 020
|
111 652
|
1 151
|
1 514
|
| Active circulante |
183 285
|
400 950
|
28 195
|
92 082
|
838 885
|
90 039
|
566 063
|
2 135
|
| Stocuri |
11 815
|
14 180
|
2 157
|
10 265
|
917
|
9 247
|
6 889
|
—
|
| Creanțe |
141 681
|
383 641
|
23 513
|
79 546
|
828 729
|
77 854
|
530 166
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
29 789
|
3 129
|
2 525
|
2 271
|
9 239
|
2 938
|
29 008
|
2 135
|
| Cheltuieli în avans |
2 299
|
9 170
|
1 090
|
3 416
|
2 141
|
4 135
|
6 000
|
—
|
| Datorii |
1 134 355
|
781 124
|
776 805
|
658 611
|
1 184 824
|
746 358
|
973 166
|
71 557
|
| Capitaluri proprii |
−886 585
|
−295 790
|
−736 137
|
−523 789
|
−270 778
|
−540 532
|
−399 952
|
−67 908
|
| Capital subscris vărsat |
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
10 000
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
4 215 921
|
4 428 500
|
3 032 599
|
2 218 560
|
4 081 315
|
4 183 536
|
2 080 200
|
—
|
| Venituri totale |
4 215 983
|
4 441 539
|
3 031 784
|
2 219 640
|
4 081 341
|
4 183 571
|
2 080 202
|
0
|
| Cheltuieli totale |
4 806 778
|
3 923 605
|
3 222 219
|
2 452 470
|
3 772 550
|
4 288 264
|
2 393 234
|
77 908
|
| Rezultat brut |
−590 795
|
+517 934
|
−190 435
|
−232 830
|
+308 791
|
−104 693
|
−313 032
|
−77 908
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−590 795
|
+440 348
|
−212 348
|
−253 011
|
+269 753
|
−140 580
|
−332 044
|
−77 908
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
47
|
—
|
—
|
36
|
67
|
—
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către COOP SECURITY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește COOP SECURITY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.