CUI 39548042
ZERO ONE CODE S.R.L.
ZERO ONE CODE S.R.L. este o firmă din Şişeşti, județul Maramureș, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2020 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 16.5 mii lei (−17.5% față de 2024), un profit net de 50 lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
39548042
Nr. înregistrare
J2018000937240
EUID
ROONRC.J2018000937240
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Şişeşti
Adresă
ŞIŞEŞTI, NR.259
Data înregistrării
27-06-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.06.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 03-02-2020
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
7711 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autoturisme şi autovehicule rutiere uşoare
-
7712 - Activităţi de închiriere şi leasing cu autovehicule rutiere grele
-
7751 - Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor
-
7752 - Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul altor bunuri corporale și bunuri intangibile (exceptând financiare)
-
8210 - Activități de secretariat și servicii-suport
-
8240 - Activități de intermediere pentru servicii suport pentru întreprinderi n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
16 500
Rezultat net
+50
Capitaluri proprii
−78 397
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7739 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7739 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7739 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7739 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7739 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7739 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||
| Active imobilizate |
184 615
|
210 668
|
90 868
|
117 923
|
146 728
|
177 283
|
| Active circulante |
30 638
|
51 800
|
4 747
|
6 209
|
46 097
|
9 390
|
| Creanțe |
30 019
|
39 000
|
2 669
|
4 586
|
20 819
|
986
|
| Casa și conturi la bănci |
619
|
12 800
|
2 078
|
1 623
|
25 278
|
8 404
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
724
|
—
|
941
|
| Datorii |
109 035
|
133 902
|
63 969
|
53 288
|
76 127
|
50 379
|
| Venituri în avans |
184 615
|
184 584
|
80 525
|
116 173
|
146 728
|
177 283
|
| Capitaluri proprii |
−78 397
|
−56 018
|
−48 879
|
−44 605
|
−30 030
|
−40 048
|
| Capital subscris vărsat |
1 070
|
1 070
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
16 500
|
20 000
|
1 335
|
26 128
|
49 133
|
15 662
|
| Venituri totale |
59 660
|
117 116
|
58 733
|
106 933
|
142 688
|
38 379
|
| Cheltuieli totale |
59 600
|
110 898
|
62 994
|
121 298
|
132 276
|
76 958
|
| Rezultat brut |
+60
|
+6 218
|
−4 261
|
−14 365
|
+10 412
|
−38 579
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
+5 251
|
−4 274
|
−14 575
|
+10 018
|
−38 732
|
| Alte date | ||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
3
|
3
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ZERO ONE CODE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 16 500 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 50 lei.
-
Este ZERO ONE CODE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, ZERO ONE CODE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 3 februarie 2020.
-
Ce cod CAEN principal are ZERO ONE CODE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată ZERO ONE CODE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iunie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ZERO ONE CODE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ZERO ONE CODE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.