CUI 39600116
VISUAL CREATORS S.R.L.
VISUAL CREATORS S.R.L. este o firmă din Sat Corneşti Com. Mihai Viteazu, județul CLUJ, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 7420 - Activități fotografice. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 133.9 mii lei (+58.2% față de 2024), un profit net de 61.7 mii lei și 1 angajat.
CUI
39600116
Nr. înregistrare
J12/3327/2022
EUID
ROONRC.J12/3327/2022
Formă juridică
SRL
Județ
CLUJ
Localitate
Sat Corneşti Com. Mihai Viteazu
Adresă
CORNEŞTI, NR.167
Cod CAEN principal
7420 - Activități fotografice
Data înregistrării
10-07-2018
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 03.06.2022
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
ZSOLDOS BOTOND-MIHALY
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
5911 - Activităţi de producţie cinematografică, video şi de programe de televiziune
-
7410 - Activităţi de design specializat
-
7420 - Activităţi fotografice
-
9003 - Activităţi de creaţie artistică
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
46 168
|
2 624
|
—
|
—
|
71
|
| Active circulante |
27 254
|
32 296
|
17 467
|
7 492
|
89
|
| Creanțe |
3 141
|
9 336
|
6 333
|
7 216
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
24 113
|
22 960
|
11 134
|
276
|
89
|
| Cheltuieli în avans |
27
|
30
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
12 058
|
8 351
|
7 311
|
676
|
713
|
| Capitaluri proprii |
61 391
|
26 599
|
10 156
|
6 816
|
−553
|
| Capital subscris vărsat |
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
133 890
|
84 652
|
53 176
|
15 180
|
—
|
| Venituri totale |
133 890
|
84 652
|
53 176
|
15 180
|
0
|
| Cheltuieli totale |
70 869
|
62 053
|
42 098
|
6 642
|
953
|
| Rezultat brut |
+63 021
|
+22 599
|
+11 078
|
+8 538
|
−953
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+61 681
|
+21 878
|
+10 557
|
+8 083
|
−953
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către VISUAL CREATORS S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește VISUAL CREATORS S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.