CUI 39608926

IRON DINAMIC S.R.L.

IRON DINAMIC S.R.L. este o firmă din Cerăt, județul Dolj, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 2562 - Fabricarea articolelor de feronerie. Firma este plătitoare de TVA din 2019, aplică TVA la încasare și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 580.8 mii lei (+55.6% față de 2024), o pierdere netă de 120 mii lei și 6 angajați.

Activă

Date de identificare

CUI

39608926

Nr. înregistrare

J16/1548/2018

EUID

ROONRC.J16/1548/2018

Formă juridică

SRL

Județ

Dolj

Localitate

Cerăt

Adresă

STR. DUNĂRII, NR.326

Data înregistrării

11-07-2018

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 11.07.2018

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 18-06-2019

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Da

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Cifra de afaceri netă

+55.6%

580 753

Rezultat net

−517.3%

−120 024

Capitaluri proprii

−26.1%

340 921

Număr mediu de salariați

+200.0%

6

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Ce cifră de afaceri a avut IRON DINAMIC S.R.L. în 2025?

Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 580 753 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 120 024 lei.

Este IRON DINAMIC S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, IRON DINAMIC S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 18 iunie 2019.

Ce cod CAEN principal are IRON DINAMIC S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2562 - Fabricarea articolelor de feronerie.

Când a fost înființată IRON DINAMIC S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 iulie 2018.

Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către IRON DINAMIC S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește IRON DINAMIC S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit