CUI 39656150
CCTV SECURITY S.R.L.
CCTV SECURITY S.R.L. este o firmă din Orş. Otopeni, județul Ilfov, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 320 mii lei (+57.3% față de 2024), un profit net de 117.2 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
39656150
Nr. înregistrare
J23/3439/2018
EUID
ROONRC.J23/3439/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Ilfov
Localitate
Orş. Otopeni
Adresă
STR. 1 MAI, NR.40, ET.1
Data înregistrării
23-07-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 23.07.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
319 970
Rezultat net
+117 158
Capitaluri proprii
117 398
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8020 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active circulante |
325 859
|
476 655
|
712 259
|
708 938
|
474 566
|
283 413
|
921
|
| Stocuri |
—
|
22 354
|
—
|
—
|
—
|
—
|
80
|
| Creanțe |
—
|
403 974
|
95 788
|
140 896
|
8 840
|
32 808
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
325 859
|
50 327
|
616 471
|
568 042
|
465 726
|
250 605
|
841
|
| Datorii |
208 461
|
243 676
|
439 130
|
465 585
|
69 848
|
52 278
|
21 685
|
| Capitaluri proprii |
117 398
|
232 979
|
273 129
|
243 353
|
404 718
|
231 135
|
−20 764
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
319 970
|
203 360
|
132 218
|
252 086
|
299 696
|
299 106
|
—
|
| Venituri totale |
320 074
|
203 421
|
132 259
|
252 349
|
299 779
|
299 179
|
0
|
| Cheltuieli totale |
180 600
|
158 666
|
423
|
4 859
|
28 461
|
44 490
|
20 764
|
| Rezultat brut |
+139 474
|
+44 755
|
+131 836
|
+247 490
|
+271 318
|
+254 689
|
−20 764
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+117 158
|
+42 631
|
+123 106
|
+243 113
|
+268 320
|
+251 699
|
−20 764
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CCTV SECURITY S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 319 970 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 117 158 lei.
-
Este CCTV SECURITY S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, CCTV SECURITY S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are CCTV SECURITY S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8020 - Activităţi de servicii privind sistemele de securizare.
-
Când a fost înființată CCTV SECURITY S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 iulie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CCTV SECURITY S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CCTV SECURITY S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.