CUI 39679501
CNC TRACE S.R.L.
CNC TRACE S.R.L. este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 3100 - Fabricarea de mobilă. Firma este plătitoare de TVA din 2022 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 394.6 mii lei (−7.5% față de 2024), o pierdere netă de 134 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
39679501
Nr. înregistrare
J2018002584352
EUID
ROONRC.J2018002584352
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Timişoara
Adresă
STR. SIRIUS, NR.4, BL.64, SC.E, ET.P, AP.2
Data înregistrării
27-07-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.07.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
3100 - Fabricarea de mobilăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
3102 - Fabricarea de mobilă pentru bucătării
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4719 - Comerţ cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4759 - Comerţ cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat şi al articole de uz casnic n.c.a., în magazine specializate
-
4791 - Comerţ cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet
-
4799 - Comerţ cu amănuntul efectuat în afara magazinelor, standurilor, chioşcurilor şi pieţelor
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7022 - Activităţi de consultanţă pentru afaceri şi management
-
8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor
-
8552 - Învăţământ în domeniul cultural (limbi străine, muzică, teatru, dans, arte plastice, etc.)
-
8559 - Alte forme de învăţământ n.c.a.
-
8891 - Activităţi de îngrijire zilnică pentru copii
-
9329 - Alte activităţi recreative şi distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
394 633
Rezultat net
−134 047
Capitaluri proprii
4 166
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 3101 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||
| Active imobilizate |
127 420
|
78 057
|
57 705
|
82 984
|
109 288
|
137 278
|
18 634
|
| Active circulante |
104 928
|
140 855
|
98 280
|
90 539
|
54 039
|
34 738
|
76 424
|
| Stocuri |
40 475
|
43 107
|
13 651
|
19 028
|
5 481
|
6 121
|
3 987
|
| Creanțe |
37 117
|
18 108
|
39 162
|
35 993
|
28 786
|
28 616
|
72 309
|
| Casa și conturi la bănci |
27 336
|
79 640
|
45 467
|
35 518
|
19 772
|
1
|
128
|
| Datorii |
228 182
|
120 739
|
153 493
|
212 456
|
249 952
|
585 104
|
129 895
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
−183 920
|
—
|
| Capitaluri proprii |
4 166
|
98 173
|
2 492
|
−38 933
|
−86 625
|
−229 168
|
−34 837
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
394 633
|
426 797
|
420 806
|
453 379
|
125 223
|
65 577
|
—
|
| Venituri totale |
402 336
|
450 685
|
420 806
|
457 972
|
346 894
|
65 577
|
0
|
| Cheltuieli totale |
529 659
|
348 235
|
375 247
|
406 020
|
203 099
|
258 546
|
34 284
|
| Rezultat brut |
−127 323
|
+102 450
|
+45 559
|
+51 952
|
+143 795
|
−192 969
|
−34 284
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−134 047
|
+95 680
|
+41 426
|
+47 419
|
+142 542
|
−194 331
|
−34 284
|
| Alte date | |||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
4
|
4
|
4
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CNC TRACE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 394 633 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 134 047 lei.
-
Este CNC TRACE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, CNC TRACE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are CNC TRACE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 3100 - Fabricarea de mobilă.
-
Când a fost înființată CNC TRACE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 iulie 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CNC TRACE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CNC TRACE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.