CUI 39770609
MAXCOM PROIECT S.R.L.
MAXCOM PROIECT S.R.L. este o firmă din Sat Vişan Com. Bârnova, județul IAŞI, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2018. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 0 lei, o pierdere netă de 117.7 mii lei și 1 angajat.
CUI
39770609
Nr. înregistrare
J22/2198/2018
EUID
ROONRC.J22/2198/2018
Formă juridică
SRL
Județ
IAŞI
Localitate
Sat Vişan Com. Bârnova
Adresă
STR. REGINA MARIA, NR.53 O, BIROUL NR. 1
Cod CAEN principal
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
Data înregistrării
22-08-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 22.08.2018
Stare la Registrul Comerțului
Plătitor de TVA
din 26-10-2018
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
MAXIM CRISTI
Administrator
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4511 - Comerţ cu autoturisme şi autovehicule uşoare (sub 3,5 tone)
-
4519 - Comerţ cu alte autovehicule
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
7830 - Servicii de furnizare şi management a forţei de muncă
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
10 665
|
12 317
|
0
|
9 010
|
21 024
|
33 038
|
45 051
|
0
|
| Active circulante |
741 491
|
717 740
|
681 744
|
507 834
|
544 469
|
786 569
|
1 000 207
|
559 143
|
| Stocuri |
600 653
|
600 653
|
600 653
|
400 316
|
400 316
|
394 723
|
283 590
|
448 640
|
| Creanțe |
40 572
|
83 349
|
78 361
|
76 311
|
71 792
|
68 107
|
45 213
|
83 610
|
| Casa și conturi la bănci |
100 266
|
33 738
|
2 730
|
31 207
|
72 361
|
323 739
|
671 404
|
26 893
|
| Cheltuieli în avans |
1 198
|
0
|
0
|
0
|
0
|
640
|
552
|
0
|
| Datorii |
450 389
|
309 407
|
186 199
|
145 771
|
133 874
|
350 429
|
538 767
|
562 456
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
302 965
|
420 650
|
495 545
|
371 073
|
431 619
|
469 818
|
507 043
|
−3 313
|
| Capital subscris vărsat |
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
800
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
1 129 378
|
0
|
| Venituri totale |
18 168
|
0
|
15
|
0
|
5 619
|
81 173
|
680 836
|
448 640
|
| Cheltuieli totale |
135 895
|
74 896
|
75 880
|
60 546
|
43 818
|
118 397
|
159 785
|
452 153
|
| Rezultat brut |
−117 727
|
−74 896
|
−75 865
|
−60 546
|
−38 199
|
−37 224
|
+521 051
|
−3 513
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−117 727
|
−74 896
|
−75 865
|
−60 546
|
−38 199
|
−37 225
|
+509 756
|
−3 513
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
0
|
0
|
0
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Surse: ANAF, interogat la 13-10-2026 · Registrul Comerțului (ONRC), setul de date firme-02-09-2026, importat la 12-10-2026 · Ministerul Finanțelor, situații financiare importate la 09-10-2026.
Emite facturi către MAXCOM PROIECT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MAXCOM PROIECT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.