CUI 39778181
JON STYLE S.R.L.
JON STYLE S.R.L. este o firmă din Alba Iulia, județul Alba, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 66.5 mii lei (−10.9% față de 2024), un profit net de 2.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
39778181
Nr. înregistrare
J2018000758016
EUID
ROONRC.J2018000758016
Formă juridică
SRL
Județ
Alba
Localitate
Alba Iulia
Adresă
STR. GHEORGHE ŞINCAI, NR.29, BL.73, ET.4, AP.14
Data înregistrării
23-08-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 23.08.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcămințiiCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
-
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
-
4776 - Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
-
4777 - Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
66 549
Rezultat net
+2 496
Capitaluri proprii
−48 593
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4771 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active circulante |
32 487
|
36 222
|
62 739
|
71 107
|
54 783
|
24 000
|
24 563
|
27 549
|
| Stocuri |
18 221
|
25 518
|
35 091
|
52 119
|
47 368
|
19 510
|
21 903
|
22 926
|
| Creanțe |
176
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
696
|
| Casa și conturi la bănci |
14 090
|
10 704
|
27 648
|
18 988
|
7 415
|
4 490
|
2 660
|
3 927
|
| Datorii |
81 080
|
87 311
|
93 741
|
85 426
|
84 844
|
62 188
|
61 116
|
34 071
|
| Capitaluri proprii |
−48 593
|
−51 089
|
−31 002
|
−14 319
|
−30 061
|
−38 188
|
−36 553
|
−6 522
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
66 549
|
74 721
|
86 179
|
146 014
|
107 644
|
44 717
|
71 639
|
35 462
|
| Venituri totale |
66 549
|
74 721
|
86 179
|
146 014
|
107 644
|
44 717
|
71 639
|
35 462
|
| Cheltuieli totale |
61 879
|
94 074
|
102 000
|
128 812
|
99 145
|
45 410
|
100 954
|
41 830
|
| Rezultat brut |
+4 670
|
−19 353
|
−15 821
|
+17 202
|
+8 499
|
−693
|
−29 315
|
−6 368
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+2 496
|
−20 086
|
−16 683
|
+15 744
|
+8 127
|
−1 633
|
−30 032
|
−6 722
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut JON STYLE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 66 549 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 2 496 lei.
-
Este JON STYLE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, JON STYLE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are JON STYLE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții.
-
Când a fost înființată JON STYLE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 august 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către JON STYLE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește JON STYLE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.