CUI 39792550
MINRYK CONSTRUCT S.R.L.
MINRYK CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Bacău, județul Bacău, înființată în 2018. Activitatea principală: CAEN 4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 129.2 mii lei (+19.5% față de 2024), o pierdere netă de 53.3 mii lei și 3 angajați.
Date de identificare
CUI
39792550
Nr. înregistrare
J04/1272/2018
EUID
ROONRC.J4/1272/2018
Formă juridică
SRL
Județ
Bacău
Localitate
Bacău
Adresă
STR. ENERGIEI, NR.39, SC.B, AP.12
Data înregistrării
27-08-2018
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 27.08.2018
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a perețilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
129 175
Rezultat net
−53 272
Capitaluri proprii
−232 097
Număr mediu de salariați
3
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4333 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active circulante |
14 252
|
8 165
|
—
|
—
|
45 239
|
2 007
|
360
|
5 747
|
| Creanțe |
12 496
|
8 000
|
—
|
—
|
48
|
2 007
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
1 756
|
165
|
—
|
—
|
45 191
|
—
|
360
|
5 747
|
| Datorii |
246 349
|
186 990
|
99 058
|
0
|
6 164
|
16 097
|
58 839
|
8 082
|
| Capitaluri proprii |
−232 097
|
−178 825
|
−99 058
|
0
|
39 075
|
−14 090
|
−58 479
|
−2 335
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
—
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
129 175
|
108 099
|
163 953
|
0
|
222 405
|
179 242
|
74 880
|
27 400
|
| Venituri totale |
129 175
|
108 099
|
163 953
|
0
|
222 405
|
179 242
|
74 880
|
27 400
|
| Cheltuieli totale |
181 155
|
186 785
|
222 078
|
—
|
167 060
|
133 059
|
130 065
|
29 113
|
| Rezultat brut |
−51 980
|
−78 686
|
−58 125
|
0
|
+55 345
|
+46 183
|
−55 185
|
−1 713
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−53 272
|
−79 767
|
−59 765
|
0
|
+53 165
|
+44 389
|
−56 144
|
−2 535
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
4
|
—
|
4
|
4
|
4
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MINRYK CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 129 175 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 53 272 lei.
-
Este MINRYK CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MINRYK CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MINRYK CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților.
-
Când a fost înființată MINRYK CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 27 august 2018.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MINRYK CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MINRYK CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.