CUI 3979400
HL-CONS SRL
HL-CONS SRL este o firmă din Timişoara, județul Timiș, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 4 mii lei (0.0% față de 2024) și un profit net de 586 lei.
Date de identificare
CUI
3979400
Nr. înregistrare
J1993002043353
EUID
ROONRC.J1993002043353
Formă juridică
SRL
Județ
Timiș
Localitate
Timişoara
Adresă
STR. ÎNFRĂŢIRII, NR.2, AP.2+3
Data înregistrării
21-05-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.05.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăSursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
4 000
Rezultat net
+586
Capitaluri proprii
83 623
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
68 956
|
68 956
|
68 956
|
64 514
|
64 514
|
66 556
|
70 639
|
74 722
|
78 805
|
83 097
|
89 327
|
104 340
|
108 781
|
115 972
|
105 221
|
113 706
|
124 508
|
| Active circulante |
14 411
|
20 446
|
19 987
|
27 797
|
24 242
|
27 128
|
28 922
|
31 900
|
34 354
|
34 297
|
41 167
|
71 359
|
72 790
|
85 711
|
101 321
|
121 819
|
80 083
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
840
|
840
|
840
|
580
|
594
|
594
|
1 304
|
| Creanțe |
13 455
|
17 076
|
17 077
|
21 519
|
23 964
|
27 127
|
28 921
|
31 899
|
34 080
|
33 769
|
37 400
|
60 030
|
55 588
|
55 789
|
48 748
|
49 178
|
5 499
|
| Casa și conturi la bănci |
956
|
3 370
|
2 910
|
6 278
|
278
|
1
|
1
|
1
|
274
|
528
|
2 927
|
10 489
|
16 362
|
29 342
|
51 979
|
72 047
|
73 280
|
| Cheltuieli în avans |
1 720
|
1 720
|
1 720
|
1 720
|
1 720
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
1 464
|
1 467
|
1 467
|
1 467
|
1 424
|
1 421
|
1 670
|
3 044
|
2 937
|
3 905
|
1 880
|
31 614
|
29 854
|
36 806
|
43 090
|
50 812
|
37 580
|
| Capitaluri proprii |
83 623
|
89 655
|
89 196
|
92 564
|
89 052
|
92 263
|
97 891
|
103 578
|
110 222
|
113 489
|
128 614
|
144 085
|
151 717
|
164 877
|
163 452
|
184 713
|
167 011
|
| Capital subscris vărsat |
3 260
|
3 260
|
3 260
|
3 260
|
3 260
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
3 060
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
4 000
|
4 000
|
400
|
13 740
|
4 000
|
4 000
|
4 000
|
3 570
|
13 430
|
7 000
|
17 750
|
10 590
|
7 975
|
6 882
|
9 255
|
77 084
|
131 187
|
| Venituri totale |
4 000
|
4 000
|
400
|
13 740
|
4 000
|
4 000
|
4 000
|
3 570
|
13 430
|
7 000
|
17 751
|
10 590
|
7 975
|
6 882
|
9 258
|
77 093
|
131 435
|
| Cheltuieli totale |
3 288
|
3 284
|
3 768
|
3 801
|
7 291
|
9 508
|
9 761
|
10 108
|
16 294
|
21 959
|
32 690
|
17 904
|
20 896
|
23 193
|
30 290
|
56 164
|
151 882
|
| Rezultat brut |
+712
|
+716
|
−3 368
|
+9 939
|
−3 291
|
−5 508
|
−5 761
|
−6 538
|
−2 864
|
−14 959
|
−14 939
|
−7 314
|
−12 921
|
−16 311
|
−21 032
|
+20 929
|
−20 447
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
+459
|
−3 368
|
+9 527
|
−3 411
|
−5 628
|
−5 881
|
−6 645
|
−3 267
|
−15 124
|
−15 472
|
−7 632
|
−13 160
|
−16 517
|
−21 261
|
+17 704
|
−26 795
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
2
|
2
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut HL-CONS SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 4 000 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 586 lei.
-
Este HL-CONS SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, HL-CONS SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are HL-CONS SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată HL-CONS SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 mai 1993.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către HL-CONS SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește HL-CONS SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.