CUI 39809610
CLOUD FORCE S.R.L.
CLOUD FORCE S.R.L. este o firmă din Orş. Bocşa, județul Caraș-Severin, înființată în 2020. Activitatea principală: CAEN 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară. Firma este plătitoare de TVA din 2020. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 60.3 mii lei (+397.4% față de 2024), o pierdere netă de 19.5 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
39809610
Nr. înregistrare
J11/205/2020
EUID
ROONRC.J11/205/2020
Formă juridică
SRL
Județ
Caraș-Severin
Localitate
Orş. Bocşa
Adresă
STR. PLOPILOR, NR.2
Data înregistrării
30-08-2018
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 26.05.2020
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 10-09-2020
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliarăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client)
-
6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei
-
6810 - Cumpărarea şi vânzarea de bunuri imobiliare proprii
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
60 341
Rezultat net
−19 508
Capitaluri proprii
−458 436
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||
| Active imobilizate |
6 910
|
17 736
|
30 694
|
37 858
|
794 721
|
143 803
|
0
|
606
|
| Active circulante |
11 447
|
7 142
|
5 947
|
25 815
|
28 026
|
36 109
|
10 511
|
317 929
|
| Stocuri |
—
|
—
|
50
|
—
|
9 395
|
—
|
0
|
0
|
| Creanțe |
11 434
|
2 966
|
3 319
|
2 267
|
11 960
|
13 276
|
7 398
|
113 589
|
| Casa și conturi la bănci |
13
|
4 176
|
2 578
|
23 548
|
6 671
|
22 833
|
3 113
|
204 340
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
12 843
|
| Datorii |
476 793
|
463 806
|
459 969
|
498 064
|
1 266 041
|
483 661
|
291 641
|
500 847
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
| Provizioane |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
−458 436
|
−438 928
|
−423 328
|
−434 391
|
−443 294
|
−303 749
|
−281 130
|
−169 469
|
| Capital subscris vărsat |
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
400
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
60 341
|
12 132
|
248 374
|
911 576
|
—
|
—
|
514 060
|
391 943
|
| Venituri totale |
60 341
|
12 132
|
254 550
|
911 576
|
0
|
9 729
|
518 479
|
392 306
|
| Cheltuieli totale |
79 849
|
27 733
|
233 444
|
893 440
|
139 545
|
32 548
|
625 015
|
558 056
|
| Rezultat brut |
−19 508
|
−15 601
|
+21 106
|
+18 136
|
−139 545
|
−22 819
|
−106 536
|
−165 750
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−19 508
|
−15 601
|
+11 063
|
+8 903
|
−139 545
|
−22 819
|
−111 690
|
−169 669
|
| Alte date | ||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
2
|
1
|
—
|
0
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CLOUD FORCE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 60 341 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 19 508 lei.
-
Este CLOUD FORCE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, CLOUD FORCE S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 10 septembrie 2020.
-
Ce cod CAEN principal are CLOUD FORCE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară.
-
Când a fost înființată CLOUD FORCE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 26 mai 2020.
Sursa: ANAF · actualizat 18-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CLOUD FORCE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CLOUD FORCE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.