CUI 4009053

MARCUS IMPEX S.R.L.

MARCUS IMPEX S.R.L. este o firmă din Roşiori de Vede, județul Teleorman, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2021 a raportat un profit net de 0 lei.

Activitate suspendată

Date de identificare

CUI

4009053

Nr. înregistrare

J34/418/1993

EUID

ROONRC.J34/418/1993

Formă juridică

SRL

Județ

Teleorman

Localitate

Roşiori de Vede

Adresă

STR. CAP. GHENCEA, BL.210, ET.3, AP.10

Data înregistrării

26-05-1993

Stare înregistrare

SUSPENDARE ACTIVITATE din data 27.07.2009

Stare la Registrul Comerțului

perioadă de suspendare activitate expirată
întrerupere temporară de activitate

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 03-06-2016

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2021

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

0.0%

−24 915

Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este MARCUS IMPEX S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, MARCUS IMPEX S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are MARCUS IMPEX S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5540 - Intermedieri pentru servicii de cazare.

Când a fost înființată MARCUS IMPEX S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 martie 1993.

Unde are sediul MARCUS IMPEX S.R.L.?

Sediul firmei MARCUS IMPEX S.R.L. (CUI 4009053) este în STR. CAP. GHENCEA, BL.210, ET.3, AP.10, Roşiori de Vede, județul Teleorman.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2021 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către MARCUS IMPEX S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește MARCUS IMPEX S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit