CUI 401614
CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL
CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL este o firmă din Sector 5, București, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 1999 și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 40.7 mil. lei (+61.8% față de 2024), un profit net de 3.5 mil. lei și 36 de angajați.
Date de identificare
CUI
401614
Nr. înregistrare
J1991016473409
EUID
ROONRC.J1991016473409
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
CAL 13 SEPTEMBRIE, NR.222, BL.V52, SC.1, ET.2, AP.6
Data înregistrării
09-12-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 30.12.1991
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-03-1999
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
0111 - Cultivarea cerealelor (excluzând orezul), plantelor leguminoase şi a plantelor oleaginoase
-
0112 - Cultivarea orezului
-
0113 - Cultivarea legumelor şi a pepenilor, a rădăcinoaselor şi tuberculiferelor
-
0114 - Cultivarea trestiei de zahăr
-
0115 - Cultivarea tutunului
-
0116 - Cultivarea plantelor pentru fibre textile
-
0119 - Cultivarea altor plante din culturi nepermanente
-
0121 - Cultivarea strugurilor
-
0122 - Cultivarea fructelor tropicale şi subtropicale
-
0123 - Cultivarea fructelor citrice
-
0124 - Cultivarea fructelor seminţoase şi sâmburoase
-
0125 - Cultivarea altor pomi fructiferi, a arbuştilor fructiferi, căpşunilor şi a nuciferelor
-
0126 - Cultivarea fructelor oleaginoase
-
0127 - Cultivarea plantelor pentru prepararea băuturilor
-
0128 - Cultivarea condimentelor, plantelor aromatice, medicinale şi a plantelor de uz farmaceutic
-
0129 - Cultivarea altor plante permanente
-
0130 - Cultivarea plantelor pentru înmulţire
-
0147 - Creșterea păsărilor
-
0150 - Activităţi în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creşterea animalelor)
-
0163 - Activități după recoltare și pregătirea semințelor
-
0210 - Silvicultură şi alte activităţi forestiere
-
0230 - Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană
-
1032 - Fabricarea sucurilor de fructe și legume
-
1039 - Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a.
-
1041 - Fabricarea uleiurilor și grăsimilor
-
1085 - Fabricarea de mâncărururi preparate
-
1102 - Fabricarea vinurilor din struguri
-
1392 - Fabricarea de articole confecționate din textile (excluzând îmbrăcămintea și lenjeria de corp)
-
1424 - Fabricarea articolelor de îmbrăcăminte din piele și blană
-
1622 - Fabricarea parchetului asamblat în panouri
-
1623 - Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții
-
1624 - Fabricarea ambalajelor din lemn
-
2344 - Fabricarea altor produse tehnice din ceramică
-
2433 - Producţia de profile obţinute la rece
-
2511 - Fabricarea de construcții metalice și părți componente ale structurilor metalice
-
2512 - Fabricarea de uși și ferestre din metal
-
2561 - Fabricarea produselor de tăiat
-
2599 - Fabricarea altor articole din metal n.c.a.
-
2620 - Fabricarea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice
-
2630 - Fabricarea echipamentelor de comunicaţii
-
2651 - Fabricarea de instrumente şi dispozitive pentru măsură, verificare, control, navigaţie
-
2711 - Fabricarea motoarelor, generatoarelor și transformatoarelor electrice
-
2740 - Fabricarea de echipamente electrice de iluminat
-
2790 - Fabricarea altor echipamente electrice
-
2811 - Fabricarea de motoare şi turbine (cu excepţia celor pentru avioane, autovehicule şi motociclete.)
-
2823 - Fabricarea maşinilor şi echipamentelor de birou (exceptând fabricarea calculatoarelor şi a echipamentelor periferice)
-
2841 - Fabricarea utilajelor şi a maşinilor-unelte pentru prelucrarea metalului
-
2899 - Fabricarea altor maşini şi utilaje specifice n.c.a.
-
2932 - Fabricarea altor piese şi accesorii pentru autovehicule şi pentru motoare de autovehicule
-
3020 - Fabricarea materialului rulant
-
3250 - Fabricarea de dispozitive, aparate şi instrumente medicale stomatologice
-
3299 - Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a.
-
3311 - Repararea și întreținerea articolelor fabricate din metal
-
3313 - Repararea și întreținerea echipamentelor electronice şi optice
-
3314 - Repararea și întreținerea echipamentelor electrice
-
3319 - Repararea și întreținerea altor echipamente
-
3320 - Instalarea mașinilor și echipamentelor industriale
-
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor
-
4212 - Lucrări de construcţii a căilor ferate de suprafaţă şi subterane.
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4221 - Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții
-
4321 - Lucrări de instalații electrice
-
4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat
-
4324 - Alte lucrări de instalații pentru construcții
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie și dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri
-
4335 - Alte lucrări de finisare
-
4341 - Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcții n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4614 - Intermedieri în comerţul cu maşini, echipamente industriale, nave şi avioane
-
4618 - Intermedieri în comerţul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a.
-
4637 - Comerţ cu ridicata cu cafea, ceai, cacao şi condimente
-
4639 - Comerţ cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi şi tutun
-
4642 - Comerţ cu ridicata al îmbrăcămintei şi încălţămintei
-
4643 - Comerţ cu ridicata al aparatelor electrice de uz gospodăresc, al aparatelor de radio şi televizoarelor
-
4644 - Comerţ cu ridicata al produselor din ceramică, sticlărie, şi produse de întreţinere
-
4645 - Comerţ cu ridicata al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4647 - Comerţ cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor şi a articolelor de iluminat
-
4648 - Comerţ cu ridicata al ceasurilor şi bijuteriilor
-
4649 - Comerţ cu ridicata al altor bunuri de uz gospodăresc
-
4650 - Comerţ cu ridicata al echipamentului informatic şi de telecomunicaţii
-
4664 - Comerţ cu ridicata al altor maşini şi echipamente
-
4671 - Comerţ cu ridicata al autovehiculelor
-
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4711 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun
-
4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare
-
4724 - Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și al produselor zaharoase
-
4725 - Comerţ cu amănuntul al băuturilor
-
4726 - Comerţ cu amănuntul al produselor din tutun
-
4727 - Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare
-
4740 - Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații
-
4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4753 - Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și al altor acoperitoare de podea
-
4754 - Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice
-
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
-
4761 - Comerț cu amănuntul al cărților
-
4762 - Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie
-
4763 - Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive
-
4764 - Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor
-
4769 - Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a.
-
4774 - Comerţ cu amănuntul al articolelor medicale şi ortopedice
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4776 - Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și al hranei pentru acestea
-
4777 - Comerţ cu amănuntul al ceasurilor şi bijuteriilor
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
4779 - Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
-
4782 - Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule
-
4783 - Comerţ cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor şi accesoriilor pentru motociclete
-
4911 - Transport de pasageri pe căi ferate grele/magistrale
-
4912 - Alte transporturi de pasageri pe căi ferate ușoare
-
4931 - Transporturi terestre de pasageri, pe bază de grafic
-
4933 - Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă
-
4934 - Transporturi de pasageri cu funiculare, teleferice și schilifturi
-
4939 - Alte transporturi terestre de călători n.c.a.
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
4942 - Servicii de mutare
-
5221 - Activităţi de servicii anexe pentru transporturi terestre
-
5510 - Hoteluri şi alte facilităţi de cazare similare
-
5590 - Alte servicii de cazare
-
5611 - Restaurante
-
5621 - Activităţi de alimentaţie (catering) pentru evenimente
-
5622 - Alte servicii de alimentație n.c.a.
-
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor
-
5920 - Activităţi de realizare a înregistrărilor audio şi activităţi de editare muzicală
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6392 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c. a
-
6812 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
-
6831 - Servicii de intermediere a tranzacțiilor imobiliare
-
6832 - Alte activități pentru tranzacții imobiliare pe bază de comision sau contract
-
7111 - Activităţi de arhitectură
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7411 - Activități de design industrial și vestimentar
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7413 - Activități de design de interior
-
7414 - Alte activităţi de design specializat
-
7420 - Activități fotografice
-
7491 - Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
-
7499 - Alte activităţi profesionale, stiinţifice şi tehnice n.c.a.
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
7739 - Activități de închiriere și leasing cu alte mașini, echipamente și bunuri tangibile n.c.a.
-
7740 - Leasing cu bunuri intangibile (cu excepția lucrărilor care fac obiectul drepturilor de autor)
-
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
-
8121 - Activități generale de curățenie a clădirilor
-
8122 - Activități specializate de curățenie
-
8123 - Alte activități de curățenie
-
8130 - Activităţi de înteţinere peisagistică
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
8291 - Activităţi ale agenţiilor de colectare şi a birourilor (oficiilor) de raportare a creditului
-
8299 - Alte activități de servicii-suport pentru întreprinderi n.c.a.
-
9510 - Repararea și întreținerea calculatoarelor și a echipamentelor de comunicații
-
9521 - Repararea și întreținerea aparatelor electronice de uz casnic
-
9522 - Repararea și întreținerea dispozitivelor de uz gospodăresc și a echipamentelor pentru casă și grădină
-
9523 - Repararea și întreținerea încălțămintei și a articolelor din piele
-
9529 - Repararea și întreținerea articolelor de uz personal și gospodăresc n.c.a.
-
9531 - Repararea și întreținerea autovehiculelor
-
9540 - Servicii de intermediere pentru repararea și întreținerea calculatoarelor, a articolelor personale și de uz gospodăresc, a autovehiculelor și motocicletelor
-
9610 - Spălarea și curățarea articolelor textile și a produselor din blană
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
40 715 011
Rezultat net
+3 512 675
Capitaluri proprii
17 523 886
Număr mediu de salariați
36
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4520 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
23 575 764
|
25 077 612
|
17 830 583
|
12 266 007
|
12 904 197
|
7 758 955
|
5 077 861
|
4 776 539
|
4 148 217
|
1 860 705
|
1 388 840
|
376 145
|
215 777
|
76 509
|
56 823
|
1 822
|
1 488
|
| Active circulante |
19 576 981
|
20 222 916
|
22 400 946
|
22 013 606
|
11 376 406
|
9 638 656
|
6 440 658
|
3 613 879
|
1 656 415
|
2 662 573
|
1 878 782
|
1 335 481
|
757 235
|
871 589
|
354 516
|
362 290
|
119 221
|
| Stocuri |
10 624 567
|
11 428 405
|
9 491 745
|
6 744 153
|
2 585 340
|
1 547 568
|
2 289 723
|
1 371 938
|
136 779
|
41 323
|
46 795
|
72 372
|
10 243
|
3 660
|
3 325
|
—
|
794
|
| Creanțe |
7 482 244
|
7 416 847
|
12 271 343
|
14 555 247
|
6 550 098
|
7 972 759
|
4 059 936
|
1 868 506
|
1 477 201
|
1 822 762
|
1 463 183
|
1 248 648
|
724 683
|
823 050
|
348 090
|
282 416
|
37 181
|
| Casa și conturi la bănci |
1 470 170
|
1 377 664
|
637 858
|
714 206
|
2 240 968
|
118 329
|
90 999
|
373 435
|
42 435
|
798 488
|
368 804
|
14 461
|
22 309
|
44 879
|
3 101
|
79 874
|
81 246
|
| Cheltuieli în avans |
2 594 513
|
457 631
|
43 735
|
48 731
|
25 101
|
34 525
|
44 050
|
18 344
|
130 669
|
3 336
|
2 125
|
1 444
|
159
|
0
|
305
|
—
|
—
|
| Datorii |
28 223 372
|
33 360 837
|
27 993 066
|
26 174 220
|
18 188 879
|
13 298 964
|
9 273 578
|
7 056 625
|
4 495 075
|
3 118 109
|
2 854 224
|
1 517 709
|
1 359 149
|
1 351 335
|
570 262
|
349 582
|
120 443
|
| Venituri în avans |
0
|
—
|
91 792
|
9 000
|
4 200
|
4 200
|
9 000
|
9 000
|
8 500
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Provizioane |
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Capitaluri proprii |
17 523 886
|
12 397 322
|
12 190 406
|
8 145 124
|
6 112 625
|
4 128 972
|
2 279 991
|
1 343 137
|
1 431 726
|
1 408 505
|
415 523
|
195 361
|
−385 978
|
−403 237
|
−158 618
|
14 530
|
266
|
| Capital subscris vărsat |
70 200
|
70 200
|
70 200
|
70 200
|
70 200
|
70 200
|
70 200
|
70 200
|
70 200
|
70 200
|
70 200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Patrimoniul public |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
—
|
—
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
40 715 011
|
25 162 723
|
36 085 312
|
40 602 172
|
23 123 213
|
27 335 979
|
12 640 558
|
15 119 321
|
8 053 553
|
5 930 376
|
4 118 288
|
2 724 890
|
1 528 939
|
1 527 540
|
660 506
|
522 501
|
221 387
|
| Venituri totale |
45 638 349
|
27 818 729
|
38 328 505
|
44 973 753
|
24 133 494
|
26 538 394
|
14 076 805
|
16 154 681
|
8 167 691
|
6 006 921
|
4 134 637
|
2 724 924
|
1 795 275
|
1 527 617
|
660 506
|
522 501
|
221 388
|
| Cheltuieli totale |
41 451 298
|
25 233 617
|
33 043 179
|
42 451 189
|
21 725 370
|
24 168 482
|
12 772 159
|
15 244 860
|
6 970 036
|
4 839 416
|
3 953 130
|
2 070 163
|
1 778 016
|
1 772 235
|
833 654
|
502 010
|
157 082
|
| Rezultat brut |
+4 187 051
|
+2 585 112
|
+5 285 326
|
+2 522 564
|
+2 408 124
|
+2 369 912
|
+1 304 646
|
+909 821
|
+1 197 655
|
+1 167 505
|
+181 507
|
+654 761
|
+17 259
|
−244 618
|
−173 148
|
+20 491
|
+64 306
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+3 512 675
|
+2 086 385
|
+4 356 197
|
+2 073 778
|
+2 008 740
|
+1 954 718
|
+1 068 433
|
+740 851
|
+980 596
|
+992 982
|
+150 163
|
+581 338
|
+17 259
|
−244 618
|
−173 148
|
+14 264
|
+58 940
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
56
|
46
|
54
|
53
|
28
|
22
|
22
|
22
|
20
|
22
|
12
|
13
|
16
|
13
|
2
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 40 715 011 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 3 512 675 lei.
-
Este CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL plătitoare de TVA?
-
Da, CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 1999.
-
Ce cod CAEN principal are CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 30 decembrie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CMA CONSTRUCT DEVELOPMENT SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.