CUI 405357
I.L.C.O. SRL
I.L.C.O. SRL este o firmă din Sector 5, București, înființată în 1991. Activitatea principală: CAEN 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate. Firma este plătitoare de TVA din 1993 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei (−0.4% față de 2024), un profit net de 486.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
405357
Nr. înregistrare
J1991000959401
EUID
ROONRC.J40/959/1991
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
CALEA 13 SEPTEMBRIE, NR.108-112, BL.52-54
Data înregistrării
09-12-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.03.1991
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-1993
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4617 - Intermedieri în comerţul cu produse alimentare, băuturi şi tutun
-
9200 - Activităţi de jocuri de noroc şi pariuri
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 171 114
Rezultat net
+486 333
Capitaluri proprii
2 195 644
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6820 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 5610 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||||
| Active imobilizate |
2 423 532
|
2 485 500
|
474 504
|
420 229
|
492 770
|
307 316
|
59 816
|
59 816
|
27 162
|
59 816
|
83 315
|
83 315
|
128 651
|
198 542
|
| Active circulante |
161 244
|
162 765
|
1 123 442
|
122 095
|
338 502
|
114 274
|
1 634 939
|
1 415 812
|
1 249 647
|
1 316 493
|
1 417 750
|
1 002 788
|
1 002 910
|
983 697
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
94
|
—
|
94 860
|
88 620
|
64 635
|
63 958
|
63 958
|
42 921
|
32 700
|
| Creanțe |
78 132
|
113 205
|
989 183
|
83 504
|
71 494
|
92 646
|
772 562
|
1 135 211
|
1 115 007
|
1 168 736
|
1 262 154
|
841 850
|
869 841
|
855 021
|
| Casa și conturi la bănci |
83 112
|
49 560
|
134 259
|
38 591
|
267 008
|
21 534
|
862 377
|
185 741
|
46 020
|
83 122
|
91 638
|
96 980
|
90 148
|
95 976
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
536 508
|
—
|
—
|
—
|
34 116
|
34 116
|
| Datorii |
389 132
|
488 527
|
1 264 009
|
208 387
|
687 608
|
162 426
|
46 164
|
277 386
|
192 893
|
292 394
|
84 717
|
226 603
|
251 951
|
176 733
|
| Venituri în avans |
—
|
—
|
—
|
—
|
12 174
|
127 674
|
—
|
617 819
|
617 819
|
81 311
|
481 883
|
81 311
|
157 192
|
158 873
|
| Capitaluri proprii |
2 195 644
|
2 159 738
|
333 937
|
333 937
|
131 490
|
131 490
|
1 648 591
|
580 423
|
1 002 605
|
1 002 604
|
934 465
|
778 189
|
756 534
|
880 749
|
| Capital subscris vărsat |
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
115 115
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 171 114
|
1 176 192
|
1 208 640
|
1 198 004
|
1 258 249
|
544 115
|
596 174
|
475 211
|
1 150 237
|
1 027 611
|
726 168
|
697 622
|
738 010
|
842 841
|
| Venituri totale |
1 171 123
|
1 184 804
|
1 208 645
|
1 198 015
|
1 579 994
|
544 115
|
596 238
|
475 211
|
1 150 322
|
1 027 611
|
726 567
|
699 111
|
747 010
|
842 869
|
| Cheltuieli totale |
603 775
|
717 945
|
328 105
|
341 389
|
575 102
|
146 317
|
297 272
|
194 663
|
1 032 927
|
954 244
|
540 524
|
665 360
|
815 067
|
376 088
|
| Rezultat brut |
+567 348
|
+466 859
|
+880 540
|
+856 626
|
+1 004 892
|
+397 798
|
+298 966
|
+280 548
|
+117 395
|
+73 367
|
+186 043
|
+33 751
|
−68 057
|
+466 781
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+486 333
|
+399 049
|
+868 966
|
+844 886
|
+993 556
|
+391 423
|
+276 943
|
+235 633
|
+98 612
|
+68 140
|
+156 276
|
+28 101
|
−101 092
|
+427 757
|
| Alte date | ||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
2
|
2
|
4
|
5
|
5
|
3
|
6
|
12
|
15
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut I.L.C.O. SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 171 114 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 486 333 lei.
-
Este I.L.C.O. SRL plătitoare de TVA?
-
Da, I.L.C.O. SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 1993.
-
Ce cod CAEN principal are I.L.C.O. SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate.
-
Când a fost înființată I.L.C.O. SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 1991.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către I.L.C.O. SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește I.L.C.O. SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.