CUI 4242023
MARKA CO SRL
MARKA CO SRL este o firmă din Odorheiu Secuiesc, județul Harghita, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 7420 - Activități fotografice. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Activitate suspendată, Inactivă fiscal. În 2020 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
4242023
Nr. înregistrare
J19/632/1993
EUID
ROONRC.J19/632/1993
Formă juridică
SRL
Județ
Harghita
Localitate
Odorheiu Secuiesc
Adresă
P-ta. VAROSHAZA, Nr. 8, C.P. 535600
Data înregistrării
08-07-1993
Stare înregistrare
SUSPENDARE ACTIVITATE din data 21.03.2016
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
din 26-04-2016
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7420 - Activități fotograficeSursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2020
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
16 957
Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7420 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
131 161
|
139 567
|
148 269
|
144 571
|
152 934
|
153 099
|
| Active circulante |
2 232
|
2 257
|
2 091
|
2 091
|
2 257
|
2 257
|
2 519
|
8 390
|
13 979
|
23 496
|
21 980
|
17 965
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
3 390
|
13 141
|
16 420
|
21 431
|
15 304
|
| Creanțe |
1 505
|
1 530
|
1 364
|
1 364
|
1 530
|
1 530
|
934
|
821
|
75
|
758
|
75
|
222
|
| Casa și conturi la bănci |
727
|
727
|
727
|
727
|
727
|
727
|
1 585
|
4 179
|
763
|
6 318
|
474
|
2 439
|
| Cheltuieli în avans |
33 279
|
33 279
|
33 279
|
33 279
|
33 279
|
33 279
|
33 279
|
33 279
|
35 220
|
35 220
|
35 220
|
27 945
|
| Datorii |
18 554
|
18 579
|
18 413
|
18 413
|
18 579
|
18 579
|
140 091
|
123 946
|
143 745
|
172 271
|
171 362
|
174 484
|
| Capitaluri proprii |
16 957
|
16 957
|
16 957
|
16 957
|
16 957
|
16 957
|
26 868
|
57 290
|
53 723
|
31 016
|
38 772
|
24 525
|
| Capital subscris vărsat |
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
220
|
| Cont de profit și pierdere | ||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
7 272
|
21 077
|
49 972
|
50 265
|
50 902
|
63 726
|
126 065
|
| Venituri totale |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
135 568
|
21 077
|
50 123
|
50 265
|
50 902
|
65 573
|
139 574
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
77 118
|
50 863
|
45 025
|
39 580
|
58 658
|
48 101
|
139 405
|
| Rezultat brut |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+58 450
|
−29 786
|
+5 098
|
+10 685
|
−7 756
|
+17 472
|
+169
|
| Rezultat net |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
+54 383
|
−30 422
|
+3 594
|
+10 685
|
−7 756
|
+14 247
|
−2 698
|
| Alte date | ||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
1
|
1
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este MARKA CO SRL plătitoare de TVA?
-
Nu, MARKA CO SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MARKA CO SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7420 - Activități fotografice.
-
Când a fost înființată MARKA CO SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 mai 1993.
-
Unde are sediul MARKA CO SRL?
-
Sediul firmei MARKA CO SRL (CUI 4242023) este în P-ta. VAROSHAZA, Nr. 8, C.P. 535600, Odorheiu Secuiesc, județul Harghita.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MARKA CO SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MARKA CO SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.