CUI 424596
ELLENE COMSERV SRL
ELLENE COMSERV SRL este o firmă din Sector 5, București, înființată în 1992. Activitatea principală: CAEN 9621 - Activități de coafură și frizerie. Firma este plătitoare de TVA din 2024. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 412.3 mii lei (+13.6% față de 2024), o pierdere netă de 23.6 mii lei și 7 angajați.
Date de identificare
CUI
424596
Nr. înregistrare
J1992023934400
EUID
ROONRC.J1992023934400
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 5
Adresă
STR SOLD. VASILE CROITORU, NR.8B, SUPRAFAȚA DE 47.1 MP. (60 MP. SCD) LA PARTERUL CLĂDIRII C1. CLĂDIREA C2
Data înregistrării
09-12-1992
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 16.09.1992
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2024
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
9621 - Activități de coafură și frizerieCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4775 - Comerţ cu amănuntul al produselor cosmetice şi de parfumerie
-
4778 - Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi
-
9622 - Activități de tratament și înfrumusețare
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
412 312
Rezultat net
−23 620
Capitaluri proprii
−27 247
Număr mediu de salariați
7
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8559 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 9602 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
—
|
185
|
461
|
4 565
|
9 987
|
16 967
|
24 316
|
31 665
|
39 168
|
44 491
|
| Active circulante |
39 512
|
40 517
|
26 064
|
52 084
|
34 764
|
24 309
|
54 237
|
28 176
|
23 198
|
20 244
|
22 257
|
31 332
|
28 920
|
24 426
|
24 199
|
30 522
|
34 357
|
| Stocuri |
15 546
|
20 792
|
11 773
|
15 335
|
23 925
|
22 635
|
44 196
|
15 767
|
17 076
|
19 488
|
19 716
|
22 989
|
20 997
|
17 182
|
16 674
|
19 230
|
24 433
|
| Creanțe |
6 813
|
6 627
|
1 598
|
24 495
|
1 342
|
320
|
1 357
|
1 996
|
3 794
|
107
|
2 180
|
7 664
|
7 395
|
5 190
|
5 184
|
9 343
|
5 679
|
| Casa și conturi la bănci |
17 153
|
13 098
|
12 693
|
12 254
|
9 497
|
1 354
|
8 684
|
10 413
|
2 328
|
649
|
361
|
679
|
528
|
2 054
|
2 341
|
1 949
|
4 245
|
| Cheltuieli în avans |
462
|
842
|
329
|
604
|
356
|
20
|
259
|
428
|
214
|
406
|
399
|
400
|
28
|
388
|
11 191
|
18 684
|
26 924
|
| Datorii |
67 221
|
44 986
|
36 588
|
20 650
|
32 143
|
72 469
|
121 661
|
159 990
|
167 885
|
190 337
|
217 231
|
238 685
|
216 521
|
186 465
|
178 453
|
168 066
|
157 010
|
| Capitaluri proprii |
−27 247
|
−3 627
|
−10 195
|
32 038
|
2 977
|
−48 140
|
−67 165
|
−131 386
|
−144 288
|
−169 226
|
−190 010
|
−196 966
|
−170 606
|
−137 335
|
−111 398
|
−79 692
|
−51 238
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
412 312
|
363 014
|
289 753
|
293 953
|
280 598
|
211 046
|
261 315
|
216 363
|
210 281
|
191 608
|
186 114
|
215 994
|
178 715
|
173 971
|
199 553
|
176 778
|
176 666
|
| Venituri totale |
412 442
|
366 886
|
292 193
|
298 037
|
286 487
|
249 782
|
268 116
|
222 520
|
216 509
|
197 000
|
193 343
|
215 994
|
178 930
|
177 169
|
201 922
|
177 440
|
182 018
|
| Cheltuieli totale |
436 062
|
359 068
|
308 631
|
266 359
|
232 605
|
228 709
|
201 214
|
207 393
|
189 406
|
174 190
|
180 446
|
235 874
|
207 186
|
203 106
|
233 627
|
202 669
|
230 282
|
| Rezultat brut |
−23 620
|
+7 818
|
−16 438
|
+31 678
|
+53 882
|
+21 073
|
+66 902
|
+15 127
|
+27 103
|
+22 810
|
+12 897
|
−19 880
|
−28 256
|
−25 937
|
−31 705
|
−25 229
|
−48 264
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−23 620
|
+6 567
|
−18 778
|
+29 061
|
+51 116
|
+19 025
|
+64 222
|
+12 902
|
+24 938
|
+20 841
|
+7 155
|
−26 360
|
−33 271
|
−25 937
|
−31 705
|
−28 454
|
−51 131
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
7
|
7
|
7
|
6
|
6
|
7
|
7
|
7
|
7
|
8
|
13
|
12
|
12
|
13
|
14
|
14
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ELLENE COMSERV SRL în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 412 312 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 23 620 lei.
-
Este ELLENE COMSERV SRL plătitoare de TVA?
-
Da, ELLENE COMSERV SRL este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2024.
-
Ce cod CAEN principal are ELLENE COMSERV SRL?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 9621 - Activități de coafură și frizerie.
-
Când a fost înființată ELLENE COMSERV SRL?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 16 septembrie 1992.
Sursa: ANAF · actualizat 14-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ELLENE COMSERV SRL în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ELLENE COMSERV SRL?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.