CUI 428563

ITAL IMPEX SRL

ITAL IMPEX SRL este o firmă din Sector 5, București, înființată în 1991. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: În dizolvare sau insolvență.

În dizolvare sau insolvență

Date de identificare

CUI

428563

Nr. înregistrare

J40/15024/1991

EUID

ROONRC.J40/15024/1991

Formă juridică

SRL

Județ

București

Localitate

Sector 5

Adresă

STR. VIGONIEI, NR.2, BL.15, AP.40

Data înregistrării

09-12-1992

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 09.12.1992

Stare la Registrul Comerțului

capital subscris sub limita legală
dizolvare
certificat de înmatriculare nepreschimbat în termenul legal

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este ITAL IMPEX SRL plătitoare de TVA?

Nu, ITAL IMPEX SRL nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Când a fost înființată ITAL IMPEX SRL?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 decembrie 1991.

Unde are sediul ITAL IMPEX SRL?

Sediul firmei ITAL IMPEX SRL (CUI 428563) este în STR. VIGONIEI, NR.2, BL.15, AP.40, Sector 5, București.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către ITAL IMPEX SRL în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ITAL IMPEX SRL?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit