CUI 4286836
LORA CONSTRUCT S.R.L.
LORA CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Giurgiu, județul Giurgiu, înființată în 1993. Activitatea principală: CAEN 7111 - Activităţi de arhitectură. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
4286836
Nr. înregistrare
J52/432/1993
EUID
ROONRC.J52/432/1993
Formă juridică
SRL
Județ
Giurgiu
Localitate
Giurgiu
Adresă
STR. FD. DIGULUI, NR.7
Data înregistrării
13-07-1993
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 13.07.1993
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
7111 - Activităţi de arhitecturăSursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−200 983
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2020 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7111 · set de date MF situatii_financiare_2010 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 7112 · set de date MF situatii_financiare_2009 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||||||||||||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
91 396
|
133 889
|
2 647
|
2 072
|
4 039
|
9 682
|
11 606
|
6 282
|
—
|
—
|
3 751
|
23 556
|
50 772
|
128 256
|
| Active circulante |
10 286
|
10 318
|
12 924
|
32 680
|
53 212
|
46 071
|
47 245
|
102 184
|
100 790
|
83 984
|
184 585
|
143 593
|
68 485
|
71 043
|
86 884
|
96 677
|
158 229
|
| Stocuri |
—
|
—
|
—
|
—
|
621
|
—
|
—
|
—
|
1 292
|
1 292
|
—
|
7 827
|
3 924
|
3 078
|
—
|
4 966
|
—
|
| Creanțe |
6 959
|
6 959
|
7 361
|
18 438
|
20 543
|
39 210
|
14 622
|
94 016
|
65 948
|
67 999
|
178 838
|
60 578
|
60 433
|
67 797
|
81 650
|
75 807
|
114 547
|
| Casa și conturi la bănci |
3 327
|
3 359
|
5 563
|
14 242
|
32 048
|
6 861
|
32 623
|
8 168
|
33 550
|
14 693
|
5 747
|
75 188
|
4 128
|
168
|
5 234
|
15 904
|
43 682
|
| Datorii |
211 269
|
211 301
|
208 531
|
210 246
|
210 055
|
61 071
|
9 875
|
49 533
|
138 783
|
207 253
|
246 624
|
240 408
|
195 924
|
186 801
|
131 153
|
57 250
|
103 376
|
| Capitaluri proprii |
−200 983
|
−200 983
|
−195 607
|
−86 170
|
−22 954
|
−12 353
|
39 442
|
56 690
|
−28 311
|
−111 663
|
−55 757
|
−96 815
|
−127 439
|
−112 007
|
−20 713
|
90 199
|
183 109
|
| Capital subscris vărsat |
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
1 000
|
| Cont de profit și pierdere | |||||||||||||||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
5 145
|
75 931
|
305 349
|
392 160
|
427 218
|
514 481
|
434 659
|
275 772
|
227 690
|
336 565
|
173 169
|
117 485
|
38 129
|
45 890
|
154 382
|
494 079
|
| Venituri totale |
0
|
5 201
|
86 432
|
305 356
|
392 204
|
427 245
|
514 481
|
434 659
|
275 786
|
227 690
|
336 589
|
173 178
|
117 485
|
42 163
|
49 956
|
166 398
|
505 355
|
| Cheltuieli totale |
—
|
10 481
|
195 110
|
365 518
|
398 882
|
459 990
|
480 267
|
345 312
|
189 676
|
283 596
|
295 531
|
137 358
|
129 393
|
132 192
|
159 369
|
214 839
|
289 037
|
| Rezultat brut |
0
|
−5 280
|
−108 678
|
−60 162
|
−6 678
|
−32 745
|
+34 214
|
+89 347
|
+86 110
|
−55 906
|
+41 058
|
+35 820
|
−11 908
|
−90 029
|
−109 413
|
−48 441
|
+216 318
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−5 376
|
−109 437
|
−63 216
|
−10 601
|
−36 619
|
+29 068
|
+85 001
|
+83 352
|
−55 906
|
+41 058
|
+30 624
|
−15 432
|
−91 294
|
−110 912
|
−53 316
|
+181 909
|
| Alte date | |||||||||||||||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
1
|
2
|
5
|
5
|
5
|
5
|
5
|
2
|
3
|
4
|
4
|
4
|
6
|
5
|
5
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este LORA CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, LORA CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LORA CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 7111 - Activităţi de arhitectură.
-
Când a fost înființată LORA CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 22 iunie 1993.
-
Unde are sediul LORA CONSTRUCT S.R.L.?
-
Sediul firmei LORA CONSTRUCT S.R.L. (CUI 4286836) este în STR. FD. DIGULUI, NR.7, Giurgiu, județul Giurgiu.
Sursa: ANAF · actualizat 17-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LORA CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LORA CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.