CUI 43411468

ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L.

ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Remetea, județul Harghita, înființată în 2020. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2022 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o pierdere netă de 14.4 mii lei.

Activă

Date de identificare

CUI

43411468

Nr. înregistrare

J19/568/2020

EUID

ROONRC.J19/568/2020

Formă juridică

SRL

Județ

Harghita

Localitate

Remetea

Adresă

STR. MILLENNIUM, NR.31

Data înregistrării

04-12-2020

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 04.12.2020

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Da

din 01-03-2022

TVA la încasare

Da

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Nu

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor

  • 4331 - Lucrări de ipsoserie

  • 4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

  • 4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

  • 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri

  • 4339 - Alte lucrări de finisare

  • 4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

  • 4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2025

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

+79.1%

−14 444

Capitaluri proprii

−9.7%

−162 932

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

Cifra de afaceri și rezultatul net

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Da, ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 martie 2022.

Ce cod CAEN principal are ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 decembrie 2020.

Unde are sediul ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul firmei ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43411468) este în STR. MILLENNIUM, NR.31, Remetea, județul Harghita.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește ALBERT BAU CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit