CUI 43451268

BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.

BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Ploieşti, județul Prahova, înființată în 2020. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal. În 2020 a raportat un profit net de 0 lei.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

43451268

Nr. înregistrare

J29/2370/2020

EUID

ROONRC.J29/2370/2020

Formă juridică

SRL

Județ

Prahova

Localitate

Ploieşti

Adresă

STR. TRANDAFIRILOR, NR.75A

Data înregistrării

15-12-2020

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 15.12.2020

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 22-05-2023

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Indicatori 2020

Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.

Rezultat net

0

Capitaluri proprii

200

Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Date financiare

Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.

— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.

Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Întrebări frecvente

Este BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 decembrie 2020.

Unde are sediul BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul firmei BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43451268) este în STR. TRANDAFIRILOR, NR.75A, Ploieşti, județul Prahova.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2020 · actualizat 09-10-2026

Emite facturi către BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește BEBERIO EXPERT CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit