CUI 43487148
TERMOMAR CONCEPT S.R.L.
TERMOMAR CONCEPT S.R.L. este o firmă din Onceşti, județul Maramureș, înființată în 2020. Activitatea principală: CAEN 2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 20.2 mii lei (−83.6% față de 2024), o pierdere netă de 146.2 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
43487148
Nr. înregistrare
J24/1611/2020
EUID
ROONRC.J24/1611/2020
Formă juridică
SRL
Județ
Maramureș
Localitate
Onceşti
Adresă
ONCEŞTI, NR.1G
Data înregistrării
23-12-2020
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 23.12.2020
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plasticSursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
20 168
Rezultat net
−146 209
Capitaluri proprii
−461 367
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 2223 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
23 270
|
76 907
|
141 521
|
206 400
|
88 672
|
| Active circulante |
16 231
|
−293 859
|
−418 036
|
−418 015
|
−161 437
|
| Creanțe |
15 613
|
−442 555
|
−440 210
|
−440 210
|
−162 363
|
| Casa și conturi la bănci |
618
|
148 696
|
22 174
|
22 195
|
926
|
| Datorii |
500 868
|
560 206
|
335 582
|
198 706
|
123 493
|
| Venituri în avans |
—
|
−462 000
|
−462 000
|
−412 930
|
−196 975
|
| Capitaluri proprii |
−461 367
|
−315 158
|
−150 097
|
2 609
|
717
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
20 168
|
123 055
|
—
|
50 485
|
3 500
|
| Venituri totale |
20 168
|
123 055
|
49 070
|
267 440
|
200 475
|
| Cheltuieli totale |
166 377
|
288 116
|
201 776
|
265 043
|
199 924
|
| Rezultat brut |
−146 209
|
−165 061
|
−152 706
|
+2 397
|
+551
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−146 209
|
−165 061
|
−152 706
|
+1 892
|
+517
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
3
|
5
|
5
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut TERMOMAR CONCEPT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 20 168 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 146 209 lei.
-
Este TERMOMAR CONCEPT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, TERMOMAR CONCEPT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are TERMOMAR CONCEPT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 2223 - Fabricarea de uși și ferestre din material plastic.
-
Când a fost înființată TERMOMAR CONCEPT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 decembrie 2020.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către TERMOMAR CONCEPT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește TERMOMAR CONCEPT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.