CUI 43586869

HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L.

HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L. este o firmă din Giroc, județul Timiș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

43586869

Nr. înregistrare

J35/184/2021

EUID

ROONRC.J35/184/2021

Formă juridică

SRL

Județ

Timiș

Localitate

Giroc

Adresă

STR. CARPAŢI, NR.47, CAMERA 1

Data înregistrării

20-01-2021

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 20.01.2021

Stare la Registrul Comerțului

sediu expirat
funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 15-07-2022

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 6202 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei

  • 6203 - Activităţi de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul

  • 6209 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei

  • 6311 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe

  • 6312 - Activităţi ale portalurilor web

  • 6399 - Alte activităţi de servicii informaţionale n.c.a

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6201 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).

Când a fost înființată HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 20 ianuarie 2021.

Unde are sediul HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L.?

Sediul firmei HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L. (CUI 43586869) este în STR. CARPAŢI, NR.47, CAMERA 1, Giroc, județul Timiș.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește HOOKAHEY ANALYTICS S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit