CUI 43590576
ABDULLAH HOME S.R.L.
ABDULLAH HOME S.R.L. este o firmă din Sector 2, București, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 68.4 mii lei (−62.0% față de 2024) și o pierdere netă de 22.5 mii lei.
Date de identificare
CUI
43590576
Nr. înregistrare
J2021000883402
EUID
ROONRC.J2021000883402
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 2
Adresă
ŞOS MORARILOR, NR.2B, CAMERA 6, ET.1
Data înregistrării
21-01-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 21.01.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
68 350
Rezultat net
−22 454
Capitaluri proprii
29 911
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4719 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
2 925
|
2 925
|
3 936
|
| Active circulante |
34 893
|
67 869
|
33 899
|
30 007
|
21 729
|
| Stocuri |
23 815
|
30 003
|
28 950
|
27 347
|
20 767
|
| Creanțe |
10 950
|
29 501
|
4 304
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
128
|
8 365
|
645
|
2 660
|
962
|
| Cheltuieli în avans |
—
|
1 490
|
1 492
|
1 485
|
1 485
|
| Datorii |
4 982
|
16 995
|
7 645
|
27 158
|
23 326
|
| Capitaluri proprii |
29 911
|
52 364
|
30 671
|
7 259
|
3 824
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
68 350
|
179 835
|
174 933
|
114 785
|
112 055
|
| Venituri totale |
68 350
|
179 348
|
182 326
|
114 785
|
112 055
|
| Cheltuieli totale |
90 804
|
153 182
|
152 685
|
107 906
|
105 069
|
| Rezultat brut |
−22 454
|
+26 166
|
+29 641
|
+6 879
|
+6 986
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−22 454
|
+21 693
|
+23 412
|
+3 435
|
+3 624
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut ABDULLAH HOME S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 68 350 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 22 454 lei.
-
Este ABDULLAH HOME S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, ABDULLAH HOME S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are ABDULLAH HOME S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4712 - Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare.
-
Când a fost înființată ABDULLAH HOME S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 21 ianuarie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către ABDULLAH HOME S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește ABDULLAH HOME S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.