CUI 43639661
LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L.
LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Câmpineanca, județul Vrancea, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 113.1 mii lei (−24.3% față de 2024), o pierdere netă de 42.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
43639661
Nr. înregistrare
J39/77/2021
EUID
ROONRC.J39/77/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Vrancea
Localitate
Câmpineanca
Adresă
STR. HOTARULUI, NR.62
Data înregistrării
29-01-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.01.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4213 - Construcţia de poduri şi tuneluri
-
4222 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru electricitate şi telecomunicaţii
-
4291 - Construcţii hidrotehnice
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
113 050
Rezultat net
−42 528
Capitaluri proprii
45 396
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4211 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
4 013
|
7 513
|
11 013
|
513
|
513
|
| Active circulante |
64 499
|
115 300
|
131 712
|
52 292
|
26 881
|
| Stocuri |
12 163
|
12 163
|
2 435
|
—
|
—
|
| Creanțe |
31 600
|
26 620
|
56 800
|
5 543
|
3 300
|
| Casa și conturi la bănci |
20 736
|
76 517
|
72 477
|
46 749
|
23 581
|
| Datorii |
23 116
|
34 890
|
2 785
|
21 190
|
21 853
|
| Capitaluri proprii |
45 396
|
87 923
|
139 940
|
31 615
|
5 541
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
113 050
|
149 400
|
231 100
|
101 650
|
68 210
|
| Venituri totale |
113 050
|
149 400
|
231 100
|
101 650
|
68 210
|
| Cheltuieli totale |
154 447
|
157 771
|
120 464
|
75 576
|
62 185
|
| Rezultat brut |
−41 397
|
−8 371
|
+110 636
|
+26 074
|
+6 025
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−42 528
|
−9 865
|
+108 325
|
+26 074
|
+5 341
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 113 050 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 42 528 lei.
-
Este LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor.
-
Când a fost înființată LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 ianuarie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește LAMARNICO CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.