CUI 43669760
BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L.
BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Cihei, județul Bihor, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 280.4 mii lei (+25.6% față de 2024), un profit net de 52.8 mii lei și 4 angajați.
Date de identificare
CUI
43669760
Nr. înregistrare
J05/273/2021
EUID
ROONRC.J5/273/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Cihei
Adresă
STR. VIITORULUI, NR.15
Data înregistrării
04-02-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 04.02.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
280 400
Rezultat net
+52 752
Capitaluri proprii
52 952
Număr mediu de salariați
4
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4100 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Active circulante |
177 776
|
188 981
|
203 498
|
127 494
|
38 848
|
| Stocuri |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Creanțe |
83 189
|
1 737
|
1 318
|
286
|
3 073
|
| Casa și conturi la bănci |
94 587
|
187 244
|
202 180
|
127 208
|
35 775
|
| Cheltuieli în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
124 824
|
152 245
|
15 826
|
11 849
|
15 122
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
52 952
|
36 736
|
187 672
|
115 645
|
23 726
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
280 400
|
223 275
|
250 200
|
233 200
|
182 350
|
| Venituri totale |
280 400
|
223 275
|
250 200
|
233 200
|
182 545
|
| Cheltuieli totale |
224 844
|
184 506
|
175 088
|
138 949
|
157 193
|
| Rezultat brut |
+55 556
|
+38 769
|
+75 112
|
+94 251
|
+25 352
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+52 752
|
+36 536
|
+72 026
|
+91 919
|
+23 526
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
3
|
3
|
4
|
4
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 280 400 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 52 752 lei.
-
Este BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 4 februarie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BILACO ONE CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.