CUI 43690532
EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L.
EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L. este o firmă din Dezmir, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2025. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 421.2 mii lei (+57.9% față de 2024), un profit net de 268.5 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
43690532
Nr. înregistrare
J2021000600128
EUID
ROONRC.J2021000600128
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Dezmir
Adresă
STR. GHIOCEILOR, NR.59C
Data înregistrării
08-02-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 08.02.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 25-11-2025
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
1813 - Servicii pregătitoare pentru pretipărire
-
1820 - Reproducerea înregistrărilor
-
4751 - Comerț cu amănuntul al textilelor
-
4752 - Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și al celor pentru vopsit
-
4755 - Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a.
-
4771 - Comerț cu amănuntul al îmbrăcăminții
-
4772 - Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele
-
4779 - Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie
-
4791 - Intermedieri în comerţul cu amănuntul nespecializat
-
5819 - Alte activităţi de editare
-
5829 - Activităţi de editare a altor produse software
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6290 - Alte activităţi de servicii privind tehnologia informaţiei
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
7020 - Activităţi de consultanţă în afaceri și management
-
7311 - Activităţi ale agenţiilor de publicitate
-
7312 - Servicii de reprezentare media
-
7330 - Activităţi în domeniul relaţiilor publice şi al comunicării
-
7412 - Design grafic și activități de comunicare vizuală
-
7420 - Activități fotografice
-
7491 - Activități de brokeraj în materie de brevete și servicii de marketing
-
8009 - Alte activități de protecție n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
421 233
Rezultat net
+268 458
Capitaluri proprii
268 470
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
84 377
|
98 635
|
11 749
|
6 814
|
8 006
|
| Active circulante |
296 844
|
103 358
|
90 041
|
26 266
|
21 287
|
| Stocuri |
—
|
6 116
|
—
|
—
|
—
|
| Creanțe |
226 672
|
29 995
|
40 265
|
3 377
|
14 296
|
| Casa și conturi la bănci |
70 172
|
67 247
|
49 776
|
22 889
|
6 991
|
| Cheltuieli în avans |
1 225
|
1 802
|
3 796
|
59
|
—
|
| Datorii |
113 976
|
68 789
|
8 467
|
329
|
782
|
| Capitaluri proprii |
268 470
|
135 006
|
97 119
|
32 810
|
28 511
|
| Capital subscris vărsat |
10
|
10
|
10
|
10
|
10
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
421 233
|
266 826
|
95 970
|
55 943
|
31 502
|
| Venituri totale |
422 964
|
267 011
|
96 392
|
56 287
|
31 502
|
| Cheltuieli totale |
101 652
|
101 355
|
20 530
|
28 974
|
2 056
|
| Rezultat brut |
+321 312
|
+165 656
|
+75 862
|
+27 313
|
+29 446
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+268 458
|
+134 913
|
+64 309
|
+25 667
|
+28 501
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
—
|
—
|
—
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 421 233 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 268 458 lei.
-
Este EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 25 noiembrie 2025.
-
Ce cod CAEN principal are EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 februarie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește EASYPATH DEVELOPMENT & WEBDESIGN S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.