CUI 43697204
BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L.
BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Valea Lupului, județul Iași, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 98.3 mii lei (−13.8% față de 2024), o pierdere netă de 13.1 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
43697204
Nr. înregistrare
J22/464/2021
EUID
ROONRC.J22/464/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Iași
Localitate
Valea Lupului
Adresă
STD. ŞOIMULUI, NR.16, MANSARDĂ, CAMERA 1
Data înregistrării
09-02-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 09.02.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
98 323
Rezultat net
−13 095
Capitaluri proprii
13 812
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț complet · CAEN 4322 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
16 590
|
23 294
|
29 997
|
32
|
272
|
| Active circulante |
24 905
|
8 449
|
114 153
|
161 482
|
62 592
|
| Stocuri |
15 827
|
586
|
0
|
0
|
3 886
|
| Creanțe |
363
|
165
|
75 000
|
—
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
8 715
|
7 698
|
39 153
|
161 482
|
58 706
|
| Datorii |
27 683
|
4 836
|
6 420
|
4 092
|
210
|
| Capitaluri proprii |
13 812
|
26 907
|
137 730
|
157 422
|
62 654
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
98 323
|
114 106
|
92 775
|
138 438
|
73 013
|
| Venituri totale |
115 075
|
114 106
|
92 775
|
138 438
|
73 013
|
| Cheltuieli totale |
127 019
|
148 788
|
111 539
|
39 517
|
8 369
|
| Rezultat brut |
−11 944
|
−34 682
|
−18 764
|
+98 921
|
+64 644
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−13 095
|
−35 823
|
−19 692
|
+94 768
|
+62 454
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 98 323 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 13 095 lei.
-
Este BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4322 - Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat.
-
Când a fost înființată BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 9 februarie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește BOGY TERMO CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.