CUI 43787005
SAFE GYN S.R.L.
SAFE GYN S.R.L. este o firmă din Craiova, județul Dolj, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 442.9 mii lei (+10.5% față de 2024), un profit net de 153.7 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
43787005
Nr. înregistrare
J2021000536160
EUID
ROONRC.J2021000536160
Formă juridică
SRL
Județ
Dolj
Localitate
Craiova
Adresă
STR. ANA IPĂTESCU, NR.5 A
Data înregistrării
23-02-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 23.02.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializatăCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
8610 - Activităţi de asistenţă spitalicească
-
8621 - Activităţi de asistenţă medicală generală
-
8623 - Activităţi de asistenţă stomatologică
-
8691 - Servicii de diagnostic imagistic și activități ale laboratoarelor medicale
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
442 882
Rezultat net
+153 729
Capitaluri proprii
153 929
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 8622 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
505 803
|
28 723
|
26 200
|
7 231
|
4 355
|
| Active circulante |
197 106
|
314 823
|
319 806
|
327 224
|
198 122
|
| Creanțe |
157 710
|
202 036
|
254 097
|
237 875
|
117 787
|
| Casa și conturi la bănci |
39 396
|
112 787
|
65 709
|
89 349
|
80 335
|
| Datorii |
548 980
|
46 720
|
3 233
|
3 495
|
8 227
|
| Capitaluri proprii |
153 929
|
296 826
|
342 773
|
330 960
|
194 250
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
442 882
|
400 805
|
397 883
|
355 488
|
200 734
|
| Venituri totale |
442 959
|
400 805
|
397 883
|
355 488
|
200 734
|
| Cheltuieli totale |
275 944
|
92 155
|
51 331
|
15 314
|
662
|
| Rezultat brut |
+167 015
|
+308 650
|
+346 552
|
+340 174
|
+200 072
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+153 729
|
+296 626
|
+342 573
|
+329 510
|
+194 050
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
1
|
1
|
1
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SAFE GYN S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 442 882 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 153 729 lei.
-
Este SAFE GYN S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, SAFE GYN S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SAFE GYN S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 8622 - Activităţi de asistenţă medicală specializată.
-
Când a fost înființată SAFE GYN S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 23 februarie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SAFE GYN S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SAFE GYN S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.