CUI 43857909
FERI GRESIE S.R.L.
FERI GRESIE S.R.L. este o firmă din Sălard, județul Bihor, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 250 lei și un profit net de 211 lei.
Date de identificare
CUI
43857909
Nr. înregistrare
J05/589/2021
EUID
ROONRC.J5/589/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Bihor
Localitate
Sălard
Adresă
SĂLARD, NR.979
Data înregistrării
05-03-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 05.03.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4333 - Lucrări de pardosire și placare a perețilorCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4299 - Lucrări de construcţii a altor proiecte inginereşti n.c.a.
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare
-
4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
-
7732 - Activităţi de închiriere şi leasing cu maşini şi echipamente pentru construcţii
-
7739 - Activităţi de închirierea şi leasing cu alte maşini, echipamente şi bunuri tangibile n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
250
Rezultat net
+211
Capitaluri proprii
211
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active circulante |
250
|
—
|
108 721
|
348 448
|
190 948
|
| Creanțe |
250
|
—
|
88 330
|
9 999
|
—
|
| Casa și conturi la bănci |
—
|
—
|
20 391
|
338 449
|
190 948
|
| Datorii |
39
|
68 867
|
98 918
|
32 279
|
10 412
|
| Capitaluri proprii |
211
|
−68 867
|
9 803
|
316 169
|
180 536
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
250
|
—
|
157 140
|
309 699
|
282 087
|
| Venituri totale |
250
|
0
|
157 355
|
309 699
|
282 087
|
| Cheltuieli totale |
—
|
—
|
146 454
|
171 430
|
98 987
|
| Rezultat brut |
+250
|
0
|
+10 901
|
+138 269
|
+183 100
|
| Rezultat net |
+211
|
0
|
+9 563
|
+135 633
|
+180 336
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
—
|
0
|
2
|
4
|
3
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FERI GRESIE S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 250 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 211 lei.
-
Este FERI GRESIE S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, FERI GRESIE S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are FERI GRESIE S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4333 - Lucrări de pardosire și placare a pereților.
-
Când a fost înființată FERI GRESIE S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 martie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FERI GRESIE S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FERI GRESIE S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.