CUI 43863765
MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L.
MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L. este o firmă din Arad, județul Arad, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2024 a raportat o cifră de afaceri de 70.1 mii lei (−55.6% față de 2023), o pierdere netă de 46.5 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
43863765
Nr. înregistrare
J02/458/2021
EUID
ROONRC.J2/458/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Arad
Localitate
Arad
Adresă
STR. DR. CORNEL RADU, BL.316, SC.B, ET.3, AP.14
Data înregistrării
05-03-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 05.03.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor
-
4312 - Lucrări de pregătire a terenului
-
4313 - Lucrări de foraj şi sondaj pentru construcţii
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
-
4941 - Transporturi rutiere de mărfuri
-
7112 - Activităţi de inginerie şi consultanţă tehnică legate de acestea
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2024
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
70 122
Rezultat net
−46 482
Capitaluri proprii
−43 078
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț complet · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|
| Bilanț | ||||
| Active circulante |
94 974
|
154 262
|
150 309
|
86 515
|
| Stocuri |
—
|
12 801
|
1 700
|
—
|
| Creanțe |
72 512
|
140 193
|
21 353
|
9 442
|
| Casa și conturi la bănci |
22 462
|
1 268
|
127 256
|
77 073
|
| Datorii |
138 052
|
146 032
|
89 735
|
2 537
|
| Capitaluri proprii |
−43 078
|
8 230
|
60 574
|
83 978
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | ||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2023
70 122
|
157 811
|
847 193
|
86 315
|
| Venituri totale |
71 373
|
157 811
|
854 296
|
86 315
|
| Cheltuieli totale |
117 855
|
208 656
|
869 258
|
—
|
| Rezultat brut |
−46 482
|
−50 845
|
−14 962
|
+86 315
|
| Rezultat net |
Față de 2023
−46 482
|
−52 344
|
−23 404
|
+83 778
|
| Alte date | ||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2023
|
2
|
3
|
—
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L. în 2024?
-
Bilanțul pe 2024 arată o cifră de afaceri netă de 70 122 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 46 482 lei.
-
Este MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 5 martie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2024 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MOBILEX CONSTRUCT JUNIOR S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.