CUI 43864574
CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L.
CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Sector 1, București, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare. Firma este plătitoare de TVA din 2021. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 184.5 mii lei, o pierdere netă de 49.3 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
43864574
Nr. înregistrare
J2021004057409
EUID
ROONRC.J2021004057409
Formă juridică
SRL
Județ
București
Localitate
Sector 1
Adresă
STR CIREŞOAIA, NR.108, CONSTRUCTIE C2
Data înregistrării
08-03-2021
Stare înregistrare
TRANSFER(SOSIRE) din data 11.07.2025
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-12-2021
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitareCoduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
4100 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale
-
4613 - Intermedieri în comerţul cu material lemnos şi materiale de construcţii
-
4619 - Intermedieri în comerţul cu produse diverse
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
184 459
Rezultat net
−49 332
Capitaluri proprii
−106 419
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4683 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
83 937
|
0
|
0
|
0
|
21
|
| Active circulante |
150 547
|
86 332
|
127 702
|
192 048
|
200
|
| Stocuri |
113 847
|
68 377
|
68 378
|
0
|
0
|
| Creanțe |
33 438
|
17 523
|
58 892
|
100 019
|
0
|
| Casa și conturi la bănci |
3 262
|
432
|
432
|
92 029
|
200
|
| Cheltuieli în avans |
285
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Datorii |
341 188
|
143 420
|
182 753
|
91 380
|
152
|
| Venituri în avans |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Provizioane |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Capitaluri proprii |
−106 419
|
−57 088
|
−55 051
|
100 668
|
69
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Patrimoniul regiei |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
184 459
|
0
|
1 000
|
0
|
0
|
| Venituri totale |
188 256
|
0
|
1 000
|
508 485
|
0
|
| Cheltuieli totale |
237 588
|
1 437
|
56 709
|
402 801
|
131
|
| Rezultat brut |
−49 332
|
−1 437
|
−55 709
|
+105 684
|
−131
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−49 332
|
−1 437
|
−55 719
|
+100 599
|
−131
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
1
|
1
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 184 459 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 49 332 lei.
-
Este CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 decembrie 2021.
-
Ce cod CAEN principal are CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4683 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare.
-
Când a fost înființată CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 8 martie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește CONCRET EDIL CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.