CUI 43882503
QUADROVISION S.R.L.
QUADROVISION S.R.L. este o firmă din Sibiu, județul Sibiu, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor. Firma nu este plătitoare de TVA. În 2025 a raportat un profit net de 0 lei.
Date de identificare
CUI
43882503
Nr. înregistrare
J32/478/2021
EUID
ROONRC.J32/478/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Sibiu
Localitate
Sibiu
Adresă
STR. ISLAZULUI, NR.2I
Data înregistrării
10-03-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.03.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN principal
5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilorSursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Rezultat net
0
Capitaluri proprii
−877
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 5630 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
—
|
—
|
—
|
—
|
125
|
| Active circulante |
385
|
385
|
526
|
269
|
169
|
| Casa și conturi la bănci |
385
|
385
|
526
|
269
|
169
|
| Datorii |
1 262
|
1 262
|
1 082
|
18
|
500
|
| Capitaluri proprii |
−877
|
−877
|
−556
|
251
|
−206
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
—
|
2 710
|
1 750
|
600
|
—
|
| Venituri totale |
0
|
2 710
|
1 750
|
600
|
0
|
| Cheltuieli totale |
—
|
2 851
|
2 474
|
125
|
406
|
| Rezultat brut |
0
|
−141
|
−724
|
+475
|
−406
|
| Rezultat net |
Față de 2024
|
−321
|
−806
|
+457
|
−406
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Este QUADROVISION S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, QUADROVISION S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are QUADROVISION S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 5630 - Baruri şi alte activităţi de servire a băuturilor.
-
Când a fost înființată QUADROVISION S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 martie 2021.
-
Unde are sediul QUADROVISION S.R.L.?
-
Sediul firmei QUADROVISION S.R.L. (CUI 43882503) este în STR. ISLAZULUI, NR.2I, Sibiu, județul Sibiu.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către QUADROVISION S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește QUADROVISION S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.