CUI 43886009
SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L.
SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L. este o firmă din Curtea de Argeş, județul Argeș, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma nu este plătitoare de TVA și este înregistrată în RO e-Factura. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 268.3 mii lei (+209.9% față de 2024), un profit net de 121.4 mii lei și 0 angajați.
Date de identificare
CUI
43886009
Nr. înregistrare
J2021000606034
EUID
ROONRC.J2021000606034
Formă juridică
SRL
Județ
Argeș
Localitate
Curtea de Argeş
Adresă
STR. 1 DECEMBRIE 1918, BL.F4A, SC.B, ET.2, AP.28
Data înregistrării
10-03-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 10.03.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
6220 - Activităţi de consultanţă în tehnologia informaţiei și de management (gestiune şi exploatare) a mijloacelor de calcul
-
6310 - Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web şi activităţi conexe
-
6391 - Activităţi ale portalurilor web
-
8230 - Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor
-
9039 - Alte activități-suport pentru creație și interpretare artistică
-
9329 - Alte activități recreative și distractive n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
268 347
Rezultat net
+121 350
Capitaluri proprii
121 590
Număr mediu de salariați
0
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
79 324
|
1 354
|
4 604
|
2 200
|
4 400
|
| Active circulante |
135 893
|
30 776
|
19 563
|
11 645
|
5 381
|
| Stocuri |
—
|
—
|
0
|
—
|
—
|
| Creanțe |
97 041
|
14 609
|
182
|
0
|
1 152
|
| Casa și conturi la bănci |
38 852
|
16 167
|
19 381
|
11 645
|
1 229
|
| Datorii |
93 627
|
4 954
|
1 589
|
221
|
77
|
| Capitaluri proprii |
121 590
|
27 176
|
22 578
|
13 624
|
9 704
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
268 347
|
86 602
|
40 960
|
17 208
|
12 314
|
| Venituri totale |
270 992
|
86 602
|
40 960
|
17 211
|
12 314
|
| Cheltuieli totale |
124 563
|
54 384
|
29 586
|
12 774
|
2 441
|
| Rezultat brut |
+146 429
|
+32 218
|
+11 374
|
+4 437
|
+9 873
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+121 350
|
+26 098
|
+8 954
|
+3 920
|
+9 504
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
0
|
0
|
0
|
0
|
0
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 268 347 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 121 350 lei.
-
Este SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Nu, SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.
-
Ce cod CAEN principal are SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 10 martie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește SCI PROGRAMMING & MANUFACTURING S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.