CUI 43893910

PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L.

PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Şoimari, județul Prahova, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma nu este plătitoare de TVA. Stare: Inactivă fiscal.

Inactivă fiscal

Date de identificare

CUI

43893910

Nr. înregistrare

J29/673/2021

EUID

ROONRC.J29/673/2021

Formă juridică

SRL

Județ

Prahova

Localitate

Şoimari

Adresă

ŞOIMARI, NR.572

Data înregistrării

11-03-2021

Stare înregistrare

INREGISTRAT din data 11.03.2021

Stare la Registrul Comerțului

funcțiune

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].

Situația fiscală

Plătitor de TVA

Nu

TVA la încasare

Nu

Înregistrat în RO e-Factura

Nu

Contribuabil inactiv

Da

din 14-10-2022

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026

Reprezentanți legali

Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.

Date protejate (GDPR)
Date protejate (GDPR)

Administrator

Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Activități autorizate (CAEN)

Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

Coduri CAEN autorizate

Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.

CAEN Rev.2 (2008)

  • 4211 - Lucrări de construcţii a drumurilor şi autostrăzilor

  • 4221 - Lucrări de construcţii a proiectelor utilitare pentru fluide

  • 4311 - Lucrări de demolare a construcţiilor

  • 4312 - Lucrări de pregătire a terenului

  • 4321 - Lucrări de instalaţii electrice

  • 4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat

  • 4329 - Alte lucrări de instalaţii pentru construcţii

  • 4331 - Lucrări de ipsoserie

  • 4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie

  • 4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor

  • 4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri

  • 4339 - Alte lucrări de finisare

  • 4391 - Lucrări de învelitori, şarpante şi terase la construcţii

  • 4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.

  • 4673 - Comerţ cu ridicata al materialului lemnos şi a materialelor de construcţie şi echipamentelor sanitare

  • 4674 - Comerţ cu ridicata al echipamentelor şi furniturilor de fierărie pentru instalaţii sanitare şi de încălzire

  • 4690 - Comerţ cu ridicata nespecializat

  • 8121 - Activităţi generale de curăţenie a clădirilor

  • 8122 - Activităţi specializate de curăţenie

  • 8129 - Alte activităţi de curăţenie

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Întrebări frecvente

Este PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?

Nu, PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L. nu este înregistrată în scopuri de TVA.

Ce cod CAEN principal are PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L.?

Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.

Când a fost înființată PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L.?

Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 11 martie 2021.

Unde are sediul PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul firmei PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 43893910) este în ŞOIMARI, NR.572, Şoimari, județul Prahova.

Sursa: ANAF · actualizat 19-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026

Emite facturi către PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute

Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.

Creează cont gratuit

Vrei să vezi cum plătește PANDELE TOTAL CONSTRUCT S.R.L.?

În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.

Încearcă gratuit