CUI 43911331
MAYBACH CONSTRUCT S.R.L.
MAYBACH CONSTRUCT S.R.L. este o firmă din Constanţa, județul Constanța, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale. Firma este plătitoare de TVA din 2021. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 2.1 mil. lei (+14.3% față de 2024), o pierdere netă de 74.3 mii lei și 1 angajat.
Date de identificare
CUI
43911331
Nr. înregistrare
J13/863/2021
EUID
ROONRC.J13/863/2021
Formă juridică
SRL
Județ
Constanța
Localitate
Constanţa
Adresă
STR. BARBU CATARGI, NR.2A, CAM. 1, ET.1
Data înregistrării
15-03-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 15.03.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-04-2021
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.2 (2008)
-
4110 - Dezvoltare (promovare) imobiliară
-
4321 - Lucrări de instalaţii electrice
-
4322 - Lucrări de instalaţii sanitare, de încălzire şi de aer condiţionat
-
4331 - Lucrări de ipsoserie
-
4332 - Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
-
4333 - Lucrări de pardosire şi placare a pereţilor
-
4334 - Lucrări de vopsitorie, zugrăveli şi montări de geamuri
-
4339 - Alte lucrări de finisare
-
4399 - Alte lucrări speciale de construcţii n.c.a.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
2 148 436
Rezultat net
−74 309
Capitaluri proprii
−296 246
Număr mediu de salariați
1
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 4120 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
22 211
|
40 270
|
62 011
|
33 744
|
253
|
| Active circulante |
2 358 626
|
3 982 516
|
204 716
|
60 864
|
1 888
|
| Stocuri |
2 315 000
|
3 619 872
|
95 104
|
543
|
—
|
| Creanțe |
38 955
|
3 074
|
12 685
|
798
|
810
|
| Casa și conturi la bănci |
4 671
|
359 570
|
96 927
|
59 523
|
1 078
|
| Cheltuieli în avans |
2 009 714
|
1 077 719
|
5 574 678
|
3 484 554
|
2 581 407
|
| Datorii |
4 637 523
|
4 046 870
|
3 915 372
|
3 486 114
|
2 609 350
|
| Venituri în avans |
49 274
|
1 275 572
|
2 118 780
|
163 773
|
—
|
| Capitaluri proprii |
−296 246
|
−221 937
|
−192 747
|
−70 725
|
−25 802
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
2 148 436
|
1 879 500
|
587 272
|
—
|
—
|
| Venituri totale |
2 148 796
|
1 894 592
|
682 503
|
0
|
0
|
| Cheltuieli totale |
2 223 105
|
1 923 782
|
798 652
|
44 923
|
26 002
|
| Rezultat brut |
−74 309
|
−29 190
|
−116 149
|
−44 923
|
−26 002
|
| Rezultat net |
Față de 2024
−74 309
|
−29 190
|
−122 022
|
−44 923
|
−26 002
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut MAYBACH CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 2 148 436 lei, cu un rezultat net negativ (pierdere) de 74 309 lei.
-
Este MAYBACH CONSTRUCT S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, MAYBACH CONSTRUCT S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 aprilie 2021.
-
Ce cod CAEN principal are MAYBACH CONSTRUCT S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 4120 - Lucrări de construcţii a clădirilor rezidenţiale şi nerezidenţiale.
-
Când a fost înființată MAYBACH CONSTRUCT S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 15 martie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 16-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către MAYBACH CONSTRUCT S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește MAYBACH CONSTRUCT S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.