CUI 44000720
FLOWKERNEL S.R.L.
FLOWKERNEL S.R.L. este o firmă din Cluj-Napoca, județul Cluj, înființată în 2021. Activitatea principală: CAEN 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client). Firma este plătitoare de TVA din 2022 și aplică TVA la încasare. În 2025 a raportat o cifră de afaceri de 1.2 mil. lei (+8.1% față de 2024), un profit net de 857.1 mii lei și 2 angajați.
Date de identificare
CUI
44000720
Nr. înregistrare
J12/1554/2021
EUID
ROONRC.J2021001554127
Formă juridică
SRL
Județ
Cluj
Localitate
Cluj-Napoca
Adresă
STR. AUGUSTIN PRESECAN, NR.1 A, BL.B, ET.1, AP.9
Data înregistrării
29-03-2021
Stare înregistrare
INREGISTRAT din data 29.03.2021
Stare la Registrul Comerțului
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Datele provin din registre publice (ANAF, ONRC, MF). Pentru opoziție sau ștergere scrie la [email protected].
Situația fiscală
Plătitor de TVA
din 01-07-2022
TVA la încasare
Înregistrat în RO e-Factura
Contribuabil inactiv
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026
Reprezentanți legali
Persoanele înscrise la Registrul Comerțului ca reprezentanți ai firmei.
Administrator
Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Activități autorizate (CAEN)
Codurile CAEN înscrise la Registrul Comerțului, pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
Coduri CAEN autorizate
Pe revizii: Rev.2 și Rev.3 dau sensuri diferite aceluiași cod.
CAEN Rev.3 (2025)
-
5520 - Facilităţi de cazare pentru vacanţe şi perioade de scurtă durată
-
6820 - Închirierea şi subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026
Indicatori 2025
Cifrele din cel mai recent bilanț, față de anul precedent.
Cifra de afaceri netă
1 206 395
Rezultat net
+857 097
Capitaluri proprii
857 337
Număr mediu de salariați
2
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Date financiare
Indicatori din situațiile financiare anuale depuse la Ministerul Finanțelor.
Cifra de afaceri netă
Rezultat net
|
Indicator
(RON)
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6210 · set de date MF situatii_financiare_2025 · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2024_actualizat · importat la 09-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare2023 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2022 · importat la 08-10-2026
|
Bilanț prescurtat · CAEN 6201 · set de date MF situatii_financiare_2021 · importat la 08-10-2026
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bilanț | |||||
| Active imobilizate |
841 491
|
894 837
|
124 396
|
166 997
|
—
|
| Active circulante |
191 798
|
1 037 617
|
1 071 139
|
825 318
|
220 820
|
| Stocuri |
15 644
|
11 261
|
446 966
|
3 437
|
—
|
| Creanțe |
115 292
|
498 370
|
456 842
|
752 834
|
162 298
|
| Casa și conturi la bănci |
60 862
|
527 986
|
167 331
|
69 047
|
58 522
|
| Cheltuieli în avans |
4 945
|
4 153
|
—
|
—
|
—
|
| Datorii |
180 897
|
1 195 117
|
295 393
|
195 972
|
3 195
|
| Capitaluri proprii |
857 337
|
741 490
|
900 142
|
796 343
|
217 625
|
| Capital subscris vărsat |
200
|
200
|
200
|
200
|
200
|
| Cont de profit și pierdere | |||||
| Cifra de afaceri netă |
Față de 2024
1 206 395
|
1 115 574
|
1 279 262
|
937 710
|
243 772
|
| Venituri totale |
1 206 704
|
1 117 836
|
1 280 798
|
938 696
|
243 772
|
| Cheltuieli totale |
314 137
|
343 727
|
369 072
|
134 354
|
23 959
|
| Rezultat brut |
+892 567
|
+774 109
|
+911 726
|
+804 342
|
+219 813
|
| Rezultat net |
Față de 2024
+857 097
|
+741 250
|
+899 902
|
+796 103
|
+217 425
|
| Alte date | |||||
| Număr mediu de salariați |
Față de 2024
|
2
|
2
|
1
|
1
|
— = neraportat · Valori în RON, numărul de salariați ca medie anuală. Forma bilanțului (ANAF, pentru anii preluați din serviciul web ANAF) apare sub fiecare an; codul CAEN declarat și sursa datelor, la trecerea peste an.
Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Întrebări frecvente
-
Ce cifră de afaceri a avut FLOWKERNEL S.R.L. în 2025?
-
Bilanțul pe 2025 arată o cifră de afaceri netă de 1 206 395 lei, cu un rezultat net pozitiv (profit) de 857 097 lei.
-
Este FLOWKERNEL S.R.L. plătitoare de TVA?
-
Da, FLOWKERNEL S.R.L. este înregistrată în scopuri de TVA din 1 iulie 2022.
-
Ce cod CAEN principal are FLOWKERNEL S.R.L.?
-
Codul CAEN principal declarat la ANAF este 6210 - Activităţi de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client).
-
Când a fost înființată FLOWKERNEL S.R.L.?
-
Firma a fost înregistrată la Registrul Comerțului pe 29 martie 2021.
Sursa: ANAF · actualizat 13-10-2026 Sursa: ONRC (data.gov.ro) · actualizat 12-10-2026 Sursa: MF bilanț 2025 · actualizat 09-10-2026
Emite facturi către FLOWKERNEL S.R.L. în 2 minute
Datele firmei se completează automat din ANAF, iar factura pleacă direct în e-Factura.
Vrei să vezi cum plătește FLOWKERNEL S.R.L.?
În ContApp vezi pentru fiecare client în câte zile își achită facturile și primești alerte pentru întârzieri.